Meghan Markle ma desperackie pragnienie. Na pomoc rusza księżna Kate

Meghan Markle ma desperackie pragnienie. Na pomoc rusza księżna Kate

Meghan Markle wciąż nie schodzi z pierwszych stron gazet i portali plotkarskich. Piękna księżna już od dawna skupia na sobie wzrok tłumów, a teraz ciekawość ta jeszcze wzrosła. To wszystko za sprawą potencjalnej ciąży żony księcia Wielkiej Brytanii. 

Meghan Markle, według „Hollywood Life”, ma w ostatnim czasie duże ciśnienie na posiadanie dziecka. Jest to ciekawa nowina, zwłaszcza, że zaraz po ślubie z księciem Harrym para udzieliła obszernego wywiadu dla jednej z telewizji, z którego wynikało, że na potomstwo przyjdzie jeszcze czas. Nie spieszą się z podejmowaniem tak ważnych decyzji, a na dobry początek zaadoptowali psa. Ślub odbył się w tym roku. Czy w tak szybkim czasie para królewska zmieniła plany i dojrzała do decyzji o posiadaniu maluchów?

Meghan Markle i dobre rady

Okazuje się, że w otoczeniu księżnej nie brakuje ludzi skorych do doradzania, również w kwestii zachodzenia w ciążę. Jeden z tabloidów pisze: - Jej znajomi są nastawieni na nowoczesne, duchowe metody wspomagania Matki Natury. Podpowiedzieli jej, by uprawiała więcej jogi w stylu yin i nie odmawiała sobie wieczornej medytacji. Markle nie ma obsesji na punkcie zajścia w ciążę, ale jest bardzo otwarta na wszystkie pomysły. Z natury jest ciekawską osobą i interesuje ją co pomogło znajomym zwiększyć płodność - donosi.

Cudotwórcza herbata

W kwestii dzietności wypowiada się nawet sama Księżna Kate, która może być autorytetem w tej sprawie - urodziła już przecież trójkę królewskich potomków. Jak donoszą media, jako pomocną przy zachodzeniu w ciąże uważa ona... herbatę. - Księżna Kate doradziła jej Meghan, żeby piła więcej herbaty. To była jej wielka tajemnica – podobno to pomogło jej trzy razy zajść w ciążę  - pisze jeden z tabloidów. Okazuje się jednak, że Meghan Markle nie jest wielką fanką herbaty. Pomimo to stara się przystosowywać do wszystkich tradycji panujących na królewskim dworze. Zwłaszcza, jeśli ma jej to pomóc w spełnieniu pragnień. - Meghan stara się akceptować i uczyć wszystkich brytyjskich nawyków, w tym pica herbaty. Nie była specjalnie pewna, czy zwiększenie herbaty w jadłospisie pomoże jej zajść w ciążę, ale jest wdzięczna Kate za tę radę i stosuje ją tak czy siak - kontynuuje jeden z informatorów.

Pomocna aplikacja

Kolejnym z przydatnych tworów przy zachodzeniu w ciąże może być aplikacja na telefon. Pozwala ona kontrolować dni płodne i ustalać czas najlepszy na poczęcie dziecka. Jeden ze znajomych Meghan Markle zdradził, że taka aplikacja znajduje się również w zawartości telefonu księżnej. Czy nadejście kolejnego Royal Baby wisi w powietrzu? Królowa Elżbieta i jej poddani z pewnością na to liczą. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Grażyna Torbicka miała przejść na emeryturę. Nie będzie jej to dane
  2. Na Wspólnej: Trudno powstrzymać łzy. Ostatnie chwile Marka z synem po tragicznym wypadku
  3. Do gwiazdy disco polo pilnie wezwano karetkę! Dramat na koncercie
Następny artykuł