meghan markle
fot.youtube.com/guardian
Mateusz Wysokiński - 30 Listopada 2018

Meghan Markle skłóci braci na zawsze! Ta decyzja wbije Williamowi nóż w serce

Meghan Markle znowu szokuje. Żona księcia Harry'ego zamierza złamać wielowiekową tradycję, co może doprowadzić do kłótni między księciem Harrym, a księciem Williamem. Czy dojdzie do skandalu?

Meghan Markle od samego początku relacji z księciem Harrym wzbudza niemałe poruszenie wśród brytyjskich brukowców i opinii publicznej. Od niedawna wiadome jest, że kobieta jest w ciąży ze swoim mężem. O ile narodzinom członków rodziny królewskiej zawsze towarzyszyły wielkie emocje, o tyle nigdy nie były kojarzone ze skandalami obyczajowymi. Wszystko może się zmienić przez szokującą decyzję kobiety, która nie dość, że może skłócić synów księżnej Diany, to jeszcze może zadać szach całej brytyjskiej monarchii.

Meghan Markle. Czym tym razem zszokowała księżna Sussex?

Informacja o ciąży wybranki serca Harry'ego wzbudziła wielki entuzjazm wśród brytyjskiego społeczeństwa. Obserwatorzy rodziny królewskiej od kilku tygodni debatują o potencjalnej płci, imieniu, a także rodzicach chrzestnych członka monarchii. Szczególnie ta ostatnia kwestia zaczęła wzbudzać ostatnimi czasy wielkie poruszenie. Okazuje się, że Meghan Markle nie chce, żeby ojcem chrzestnym dziecka został książę William. Relacje między Harrym a Williamem zawsze układały się bardzo poprawnie. Panowie wielokrotnie wspierali się w trakcie podejmowania ważnych życiowych decyzji, a także mogli na siebie liczyć. Decyzja Meghan o nieuczynieniu swojego szwagra ojcem chrzestnym może popsuć tą dobrą, rodzinną atmosferę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej

Kto zostanie chrzestnymi?

Okazuje się, że rodziną chrzestną dla dziecka książąt Sussex ma zostać George Clooney wraz z żoną Amal. Hollywoodzki gwiazdor był jednym z głównych gości ślubu pary, a także od lat utrzymuje z nimi bardzo przyjacielskie relacje. Spekuluje się nawet, że to w trakcie pobytu pary książęcej we włoskiej willi aktora miało dojść do poczęcia dziecka. Decyzja kobiety może wzbudzać wielkie kontrowersje. Sama królowa Elżbieta II musiała już przymykać oko na odchodzące od protokólarnych zasad małżeństwo pary, które zostało zawarte pomimo faktu, że kobieta była rozwódką. Czy kolejne "nadużycie gościnności" względem przepisów brytyjskiej monarchii zaowocuje w stanowczy sprzeciw ze strony głowy Zjednoczonego Królestwa? A może taka postawa oznacza, że sama monarchia zamierza się liberalizować i iść w kierunku coraz to bardziej współczesnych realiów?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojciech Cejrowski brutalnie ZAATAKOWAŁ Kaczyńskiego! Paskudnie mu naubliżał
  2. Ile zarabia Donald Tusk? Zarobki polityka są wspaniałe
  3. Rodzice gwiazdy Polsatu załamani. Chodzi o jej chorobę
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Ile zarabia Ewa Farna? Zarobki gwiazdy to kosmos
Danuta HoleckaTVP kompromituje się nieustannie! Skandaliczne wpadki, które przejdą do historiiCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News