Wiemy, kto zostanie matką chrzestną dziecka Meghan Markle. Będzie kolejny skandal?

Wiemy, kto zostanie matką chrzestną dziecka Meghan Markle. Będzie kolejny skandal? Źródło: screen youtube.com/Entertainment Tonight

Meghan Markle i jej dziecko to jeden z głównych tematów w brytyjskich mediach. W sprawie royal baby pojawiła się cała masa doniesień i spekulacji, a najnowsze z nich dotyczą matki chrzestnej dziecka.

Meghan Markle wraz z mężem podjęli decyzję, że w przeciwieństwie do Kate i Williama, nie będą pokazywać swojego dziecka tuż po narodzinach. Ogólnie cały poród ma być utrzymany w tajemnicy, a to sprawia, że w mediach pojawiają się kolejne spekulacje dotyczące najmłodszego członka rodziny królewskiej. Jedni podejrzewają, że księżna Sussex już urodziła, a inni, że dopiero przygotowuje się do tego wielkiego dnia. Jednak teraz media huczą odnośnie do wyboru matki chrzestnej dziecka.

Meghan Markle wybrała chrzestną dla swojego dziecka?

Nie ulega wątpliwości, że narodziny dziecka Meghan i Harry'ego będą jednym z najważniejszych wydarzeń w tym roku. Miliony osób na całym świecie czeka na pierwsze doniesienia o pojawieniu się dziecka na świecie, ale książęca para stara się jak może, aby wszystko było utrzymane w tajemnicy. Ostatnio pojawiły się nawet informacje, że pod ich dom podjechała karetka pogotowia, aby zabrać rodzącą Meghan do szpitala. Jednak te doniesienia okazały się fałszywe.

Mimo to wiele osób nie może się doczekać, aby zobaczyć dziecko księżnej Sussex, a także poznać jego płeć. Jednak z narodzinami royal baby wiążą się również inne sprawy, takie jak wybór rodziców chrzestnych. Często rodzice proszą o to swoje rodzeństwo, jednak w przypadku rodziny królewskiej tradycja nakazuje, aby był to ktoś spoza ich rodu. Dlatego najczęściej na chrzestnych wybierani są przyjaciele rodziców dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W przypadku Meghan pojawiły się pierwsze doniesienia dotyczące chrzestnej dziecka. Według brytyjskich mediów ma nią zostać Victoria Beckham, która spędza z księżną bardzo dużo czasu i ma z nią dobry kontakt. Projektantka nawet sprezentowała Meghan kilka ze swoich prac, co bez wątpienia wzmacnia ich relację, a sama Victoria ma być zachwycona swoją przyszłą rolą.

 - Victoria uważa, że jest doskonałym wyborem na matkę chrzestną i jest na to gotowa. Spędza z Meghan bardzo dużo czasu i absolutnie się w niej zakochała. Lubi też mieć bliski kontakt z rodziną królewską, więc byłby to dla niej ogromny honor. Robi wszystko, by rozpieścić Meghan. Wysyłała jej ubrania, pomagała jej z urządzaniem domu, a teraz to. Jest zachwycona - mówi osoba  z otoczenia przyjaciółki Meghan.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To OBRZYDLIWE! Córka ukrytą kamerą nagrała, co opiekunka wyprawia z jej chorą matką. Tego aż nie da się oglądać! Nóż się otwiera w kieszeni!
  2. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  3. Tragedia na zachodzie Polski. Wielu mieszkańców we łzach informuje o najgorszym, spotkał ich dramat
  4. Godlewska twierdzi, że została zgwałcona ze szczególnym okrucieństwem. Porażające nagranie w sieci
  5. Koszmarny wypadek wstrząsnął mieszkańcami. TVP przekazała tragiczną wiadomość, nie żyją 4 osoby
  6. Gwiazdor "Kiepskich" Grabowski wstrząsnął fanami. Porażająca prawda o domu aktora

 

źródło: Gala

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News