Meghan Markle chce UCIEC z pałacu! Jest zrozpaczona, to ją przerosło

Meghan Markle chce UCIEC z pałacu! Jest zrozpaczona, to ją przerosło

Meghan Markle coraz trudniej jest wytrzymać presję mediów i etykietę pałacu. Chociaż jest uwielbiana przez miliony Brytyjczyków, chce jednak uciec. Przygnębiona, bez wsparcia bliskich chciałaby teraz skupić się na swoim małżeństwie. Skąd ten pomysł?

Meghan Markle chce uciec. Młoda księżna Sussex ma już dość skupionych na niej oczu ludzi dworu i mediów, które już od kilku miesięcy nie dają jej nawet chwili wytchnienia. Postanowiła uciec z Wielkiej Brytanii, by choć na chwilę odpocząć od zgiełku pałacu. Czy uda jej się jednak skryć przed obiektywami aparatów?

Meghan Markle ucieka z Wielkiej Brytanii. Co się stało z księżną Sussex?

W związku z działalnością charytatywną, książęca para postanowiła wyjechać do Australii. Tam, pomimo obowiązków i roli jakie będą pełnić, mają zamiar spędzić trochę czasu sam na sam. Podobno Harry już zaplanował romantyczne chwile z żoną. - Pomimo wspólnych starań, nie mogą się doczekać chwili, gdy będą mieli trochę czasu bez królowej Elżbiety. Chcą wyjechać jak najdalej od rodziny Harry'ego. Chcą uciec z pałacu i dosłownie odliczają dni do trasy - podał anonimowy znajomy pary podczas rozmowy z brytyjską prasą. Meghan jest zrozpaczona, już od wielu miesięcy nie może poradzić sobie z presją, którą wywierają na niej przedstawiciele dworu. Do tego dochodzą coraz to nowe fakty - prywatne tajemnice, jakie ujawnia ojciec kobiety i pieczołowicie relacjonuje je mediom. Życie na świeczniku nie sprzyja pięknej aktorce.

Meghan Markle nie radzi sobie z presją

Cały świat kieruje oczy w stronę książęcej pary, która pomimo niechęci do kobiety rodziny królewskiej, wzięła ślub. Szaleńczo zakochani nie liczyli się z późniejszymi konsekwencjami. Dziś jednak, mają dla siebie coraz mniej czasu, a media, towarzyszące im krok w krok, nie pozwalają na prywatne, zwyczajne życie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Wyjazd Meghan Markle zaplanowany jest na 16. października. Jak podaje dalej bliski znajomy pary, księżna Sussex już nie może się doczekać, kiedy odpocznie od brytyjskiego zgiełku.

Rodzina Meghan dolewa oliwy do ognia

Rodzina Meghan, nieprzystosowana i niezaznajomiona z protokołem królewskim, wciąż ingeruje w życie młodej księżnej. W prasie rodzina Markle kłóci się i obraża. Od kilku tygodni Meghan nie rozmawiała z ojcem, później sprzeczała się również z siostrą. W jednym z internetowych wpisów, Samantha zasugerowała, że żona Harry'ego będzie miała na rękach krew własnego ojca. Miejmy nadzieję, że podczas wyjazdu do Australii para książęca będzie mogła się zdystansować wobec medialnego kryzysu.  1. Co się dzieje z królową?! Cała Wielka Brytania przygotowała się na śmierć Elżbiety II
  2. Pałac Buckingham przekazał smutną wiadomość. Z królową Elżbietą jest coraz gorzej
  3. Piękna Pola Raksa miała romans z 11 lat młodszym, znanym aktorem. Gorąca historia!
Następny artykuł