Reality show z rodziną Meghan Markle! To będzie największy skandal w historii Wielkiej Brytanii
Bartłomiej Chudy - 20 Grudnia 2018

Reality show z rodziną Meghan Markle! To będzie największy skandal w historii Wielkiej Brytanii

Meghan Markle przeżywa trudny czas. Jej bliscy z trudem radzą sobie w nowej rzeczywistości. Wystarczy, że ktoś z rodziny lub przyjaciół Markle powie o słowo za dużo i już robi się medialna awantura. Jednak to i tak nic przy tym co szykuje muzyczna stacja MTV.

Meghan Markle nie schodzi z codziennego przeglądu prasy i portali. Kolejne dni przynoszą amerykańskiej księżnej Sussex kłopoty. To ona jest uznawana za tą, która dzieli dwór brytyjski.

Meghan Markle może mieć problem przez bratanka

Jakby tego było mało oliwy do ognia dorzucił niedawno bratanek Meghan. Tyler Dooley zna księżną od od dziecięcych czasów. Jest amerykańskim freelancerem, osobowością medialną, która w show-biznesie czuje się jak ryba w wodzie. 26-latek będzie wkrótce na ustach całej Brytanii i sporej części świata. Wszystko za sprawą jego zgody na udział w reality show "Ekipa z wyższych sfer". Jak łatwo się domyśleć nie obędzie się bez medialnego ciśnienia, by Dooley wyjawił rodzinne tajemnice dotyczące sławnej cioci. Dooley znany jest z ostrych komentarzy. Bez oporów wyjawiał w prasie, że w jego rodzinie nie działo się najlepiej. Z najbliższymi nie utrzymuje ciepłych relacji. Tyler, jak donosi "The Sun", został niedawno gwiazdą popularnego reality-show, które pokazuje MTV. W "Wyższych sferach" ma podobno wyjawić o tym, jak niesprawiedliwie rodzina traktowała Meghan w młodości. Osobiście z samą Meghan łączy go ciepła relacja. Czy ujawnienie tajemnic rodziny nie uderzy w dobro monarchii, do której Meghan Markle dołączyła w maju tego roku? Sprawa wzbudza w brytyjskich tabloidach gorączkę. Nie ma dnia, by w sprawie Meghan nie ogłaszano kolejnego skandalu. Dwór jest już zmęczony kolejną krytyką i wyciekami kulis, które wolałby utrzymać w tajemnicy. "The Sun" pisze, że Tyler miał stwierdzić, że "Nigdy wcześniej nie mieliśmy uczciwej rodziny". Dodał, że w obecnej sytuacji, gdy losy rodu Markle śledzi cały świat, a jego rodzice zachowują się nieprzyzwoicie, chluby nie przynoszą.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kate i MeghanMeghan Markle zmiażdżyła księżną Kate? Oceńcie sami!Czytaj dalej
- To jest jak otwarta rana, którą każdy widzi. To najtrudniejsze, że nie ma prywatności. Trudno sobie z tym poradzić - cytuje bratanka Meghan brytyjski tabloid. A na tym nie koniec rodzinnych "rewelacji". - Mój ojciec i ciotka Samantha sprzedali mojego dziadka, sprzedali moją rodzinę, sprzedali Meghan. Ciężko było sobie z tym poradzić - miał powiedzieć.Obrazy Pikio screen WalrusRiderZOBACZ TAKŻE:
  1. Złe warunki pracy, głodowe pensje, bezkresny stres. Pomocnicy Meghan Markle okrywają mroczne karty
  2. Dziennikarze upokorzyli Meghan Markle. Pokazali za dużo
  3. Cały świat usłyszał, co syn księżnej Kamili sądzi o Meghan Markle. Poruszenie na Wyspach
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Meghan Markle FeaturedMeghan Markle poprawiała urodę? Te zdjęcia mówią wszystko!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News