Meghan Markle nie zaprosiła brata na ślub. "Bolesne, że o nas zapomniałaś"

Meghan Markle nie zaprosiła brata na ślub. "Bolesne, że o nas zapomniałaś" Źródło: YouTube.com/@Guardian News

Cały świat żyje teraz kolejnym, królewskim ślubem. Książę Harry i Meghan Markle w najbliższą sobotę staną na ślubnym kobiercu. Już teraz wydarzenie wzbudza kontrowersje. Podobno przyszła panna młoda nie zaprosiła na nie swojego brata!

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle budzi wiele kontrowersji. Głównie to osoba przyszłej panny młodej jest ich źródłem. Markle to bowiem rozwódka, Amerykanka i aktorka - takiej partnerki nie miał żaden angielski książę. Jak wiadomo, na brytyjskim dworze obowiązuje restrykcyjna etykieta. O ile większa część Europejczyków żyje tak, jak chcę i wiążę się z tym z kim chce, to książęta i księżniczki należące do rodziny królewskiej, jeszcze niedawno nie mogły sobie na taki "luksus" pozwolić.

Meghan Markle pominęła brata?

Mijają lata i wiele się zmienia, dlatego mimo tego, że Meghan Markle nie jest szlachetnie urodzoną panną, to jej ślub z księciem Harrym jest jak najbardziej możliwy. Wyszedł jednak na jaw pewien fakt, który zbudził zainteresowanie licznych obserwujących poczynania narzeczonych. Droga Meg. To prawda, że ty, ja i reszta naszej rodziny stała się sobie odległa na przestrzeni lat. Ale nadal jesteśmy rodziną. Te wszystkie wspomnienia, które mamy ze wspólnego dorastania sprawiają, że to bolesne, że o nas zapomniałaś - napisał w mediach społecznościowych brat narzeczonej księcia Harry'ego. Okazuje się, że Meghan nie uznała za stosowne zaprosić go na ślub. Brat nie kryje swoich pretensji do siostry, które po raz kolejny wyraża w apelu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zofiówka: Znaleziono ciało drugiego górnika
  2. Były DWA a nie jeden zamach na Jana Pawła II. Mało kto o tym pamięta
  3. Winnicki udzielał wywiadu. Nagle przeraził się i pobiegł za dzieckiem [FILM]
  4. Hańba! TVP okrutnie wykorzystało 91-letnią kombatantkę
  5. Zamachu na Jana Pawła II można było uniknąć? Szokujące fakty wychodzą na jaw po latach
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News