markle2
YouTube.com/@Guardian News
Malwina Kossela - 13 Maja 2018

Meghan Markle nie zaprosiła brata na ślub. "Bolesne, że o nas zapomniałaś"

Cały świat żyje teraz kolejnym, królewskim ślubem. Książę Harry i Meghan Markle w najbliższą sobotę staną na ślubnym kobiercu. Już teraz wydarzenie wzbudza kontrowersje. Podobno przyszła panna młoda nie zaprosiła na nie swojego brata!

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle budzi wiele kontrowersji. Głównie to osoba przyszłej panny młodej jest ich źródłem. Markle to bowiem rozwódka, Amerykanka i aktorka - takiej partnerki nie miał żaden angielski książę. Jak wiadomo, na brytyjskim dworze obowiązuje restrykcyjna etykieta. O ile większa część Europejczyków żyje tak, jak chcę i wiążę się z tym z kim chce, to książęta i księżniczki należące do rodziny królewskiej, jeszcze niedawno nie mogły sobie na taki "luksus" pozwolić.

Meghan Markle pominęła brata?

Mijają lata i wiele się zmienia, dlatego mimo tego, że Meghan Markle nie jest szlachetnie urodzoną panną, to jej ślub z księciem Harrym jest jak najbardziej możliwy. Wyszedł jednak na jaw pewien fakt, który zbudził zainteresowanie licznych obserwujących poczynania narzeczonych.Droga Meg. To prawda, że ty, ja i reszta naszej rodziny stała się sobie odległa na przestrzeni lat. Ale nadal jesteśmy rodziną. Te wszystkie wspomnienia, które mamy ze wspólnego dorastania sprawiają, że to bolesne, że o nas zapomniałaś - napisał w mediach społecznościowych brat narzeczonej księcia Harry'ego. Okazuje się, że Meghan nie uznała za stosowne zaprosić go na ślub. Brat nie kryje swoich pretensji do siostry, które po raz kolejny wyraża w apelu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zofiówka: Znaleziono ciało drugiego górnika
  2. Były DWA a nie jeden zamach na Jana Pawła II. Mało kto o tym pamięta
  3. Winnicki udzielał wywiadu. Nagle przeraził się i pobiegł za dzieckiem [FILM]
  4. Hańba! TVP okrutnie wykorzystało 91-letnią kombatantkę
  5. Zamachu na Jana Pawła II można było uniknąć? Szokujące fakty wychodzą na jaw po latach
estelle17 królewskich dzieci, którymi zachwyca się cały światCzytaj dalej
o. Tadeusz Rydzyk10 nieślubnych dzieci, które zdobyły wielką sławę [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News