Szokujące doniesienia o ciąży Meghan Markle. Wszystkich wryło w ziemię
Karol Zaborowski - 29 Listopada 2018

Szokujące doniesienia o ciąży Meghan Markle. Wszystkich wryło w ziemię

Meghan Markle i jej ciąża to teraz jedne z głównych tematów w całej Wielkiej Brytanii. W internecie i magazynach pojawiają się coraz to nowe doniesienia, a jedno z nich wbiło wszystkich w ziemię.

Meghan Markle oraz jej mąż książę Harry już niebawem zostaną szczęśliwymi rodzicami. Cała rodzina królewska, jak i ich poddani czekają na moment, gdy na świecie pojawi się najmłodszy członek rodziny. Media na wyspach już teraz pękają w szwach od kolejnych doniesień dotyczących ciąży księżnej Sussex, jednak teraz pojawiła się informacja, która może zmienić historię całej rodziny królewskiej.

Ciąża Meghan Markle nowe doniesienia

Dołączenie Meghan do rodziny królewskiej pełne było od spekulacji. Wiele osób sugerowało, że tak ekspresowy ślub wywołany jest właśnie ciążą przyszłej księżnej. Jednak o jej błogosławionym stanie dowiedzieliśmy się tuż przed wyjazdem małżonków na królewskie tournee. W tamtym momencie ta informacja wstrząsnęła dosłownie całym światem. Wszyscy fani księżnej, jak i księcia, byli wprost wniebowzięci, wiedząc, że ich idole spodziewają się dziecka. Termin porodu został wyznaczony na wiosnę 2019 roku i wiele osób wprost nie może doczekać się tego dnia. Niestety podczas wyjazdu Meghan pojawiły się nieoczekiwane problemy z jej samopoczuciem. Księżna musiała stanowczo zwolnić ze swoim napiętym grafikiem, aby zadbać o zdrowie swoje i dziecka. Poddani obawiali się, że tryb życia księżnej może negatywnie odbić się na dziecku. Na szczęście małżonkowie z wyjazdu wrócili zadowoleni i uśmiechnięci ku uciesze wszystkich. Jednak teraz z wysp dotarły również i do nas informacje, że para książęca może spodziewać się nie jednego, a dwojga dzieci.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Meghan Markle FeaturedMeghan Markle poprawiała urodę? Te zdjęcia mówią wszystko!Czytaj dalej
Byłby to pierwszy przypadek od ponad 500 lat, gdy w rodzinie królewskiej przyszły na świat bliźnięta. Wszystkich wprost zamurowało, gdy usłyszeli tę nowinę. Wciąż jednak ani książę Harry, ani Meghan nie odnieśli się do tych nowin. Podobnie jak pozostali członkowie ich rodziny. Jednak w brytyjskich mediach coraz częściej słychać o bliźniaczej ciąży księżnej Sussex. Czyżby Meghan Markle szykowała wszystkim kolejną niesamowitą niespodziankę, którą będzie ukrywać do samego końca?ZOBACZ TAKŻE:
  1. „Załamanie”. Aktorka grająca „Bożenkę” w Na dobre i na złe opowiada o koszmarze
  2. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  3. Ile zarabia J K Rowling? Majątek ma magiczny
  4. Opadną Wam szczęki! Kożuchowska szefową gangu w otoczeniu polskich raperów
  5. Będziecie w ciężkim szoku. Tak będzie wyglądał pogrzeb gwiazdy DDTVN
Meghan MarkleMeghan Markle przeżywa dramat! Bezlitosne ataki nie ustająCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News