Bliska przyjaciółka zdradziła całą prawdę o macierzyństwie Meghan Markle. Mały Archie będzie miał przechlapane?

Bliska przyjaciółka zdradziła całą prawdę o macierzyństwie Meghan Markle. Mały Archie będzie miał przechlapane? Źródło: YouTube - Hello! Canada Magazine

Meghan Markle jak dotąd nie wypowiadała się na temat swoich planów na wychowywanie pierwszego syna. Niektóre tajemnice zdradziła jednak jej bliska przyjaciółka. Niektórzy twierdzą już, że mały Archie nie będzie miał łatwo.

Meghan Markle starała się nie udzielać publicznie na temat swojego syna. Póki co o najmłodszym dziecku w brytyjskiej rodzinie królewskiej wiemy bardzo niewiele, lecz z każdym tygodniem powinniśmy poznawać nowe fakty dotyczące księcia Archiego oraz jego rodziców. Okazuje się, że księżna i książę Sussex mają już plany dotyczące dorastania dziecka. 

W jednym z wywiadów nieoczekiwanie zdradziła je bliska przyjaciółka Meghan Markle. Z pewnością zaskoczą one wiele osób, które śledzą rodzinę królewską i wszystkie wiadomości z nią związane. Jeśli najnowsze doniesienia okażą się prawdą, młody książę nie będzie mieć łatwo w pierwszych latach swojego życia. Plany księżnej są ponoć bardzo konkretne i nie ma ona zamiaru z nich rezygnować.

Meghan Markle ma plan na wychowanie swojego pierwszego syna

Na ważną wypowiedź zdecydowała się bliska przyjaciółka Amerykanki, Janina Gavankar. Postanowiła podzielić się posiadanymi informacjami, które bardzo zainteresowały Brytyjczyków.

- Meghan i ja rozmawiałyśmy o macierzyństwie od ponad dziesięciu lat. Zawsze chciała być mamą. Uważam, że będzie bardzo dobrą matką, jednak też nieco wymagającą. Myślę, że byłaby taka nawet gdyby nie wyszła za mąż za księcia - mówi aktorka.

Choć dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego przyszło na świat zaledwie dwa tygodnie temu, to usłyszeliśmy już mnóstwo plotek na jego temat, a kolejne wiadomości z Wielkiej Brytanii docierają do nas każdego dnia. Zainteresowanie najmłodszym prawnukiem królowej Elżbiety nie jest niczym szczególnym, bowiem Brytyjczycy od dawna wykazują ogromne zainteresowanie losami kolejnych potomków rodziny królewskiej.

Meghan Markle będzie surową matką

Ciąża księżnej Sussex była wyjątkowo gorącym tematem już od wielu miesięcy, a dziennikarze chcieli wejść w posiadanie wszelkich informacji na temat potomka amerykańskiej aktorki i wnuka królowej Elżbiety. Preteksty do tworzenia nowych doniesień tworzyła sama kobieta. Głośno było między innymi o organizowanym przez nią baby shower, które miało kosztować tysiące funtów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na temat podejścia księcia Harry'ego do dzieci wypowiedział się Daniel Martin, wieloletni charakteryzator Meghan Markle, który miał okazję poznać członków rodziny królewskiej i zauważyć ich pewne zachowania.

- Ma dobry kontakt z dziećmi. Już wtedy, gdy po ślubie robili sobie portret rodzinny, a on bawił się z dzieciakami na podłodze pomyślałem, że będzie świetnym tatą! - stwierdził mężczyzna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aktor TVP wziął ślub z popularną piosenkarką! To nowa i piękna para w polskim show-biznesie
  2. Legendarna aktorka TVP zmarła na straszliwego raka. Ale to alkohol ZNISZCZYŁ jej życie i karierę. Jej historia doprowadzi was do łez
  3. Ksiądz zawieszony za molestowanie 13-latka dalej odprawia msze. Był na wycieczce z dziećmi, biskup milczał
  4. 48 tys. złotych. Tyle rodzice sześcioraczków dostaną rocznie od państwa
  5. 15% Polaków uważa, że duchowni ukrywający pedofilów powinni być bezkarni
  6. Pijana zamknęła psa w paczkomacie "dla zabawy". Zapomniała, w której jest skrzynce

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News