Baby shower księżnej będzie kosztował fortunę? Meghan Markle ma gest

Baby shower księżnej będzie kosztował fortunę? Meghan Markle ma gest Źródło: fot. YouTube/TODAY

Meghan Markle już wkrótce powita na świecie swojego pierwszego potomka. Na to wydarzenie czeka cała Wielka Brytania. Zanim to się stanie, księżną czeka baby shower z prawdziwego zdarzenia. Na pewno nie będzie oszczędzała na tej imprezie.

Meghan Markle przygotowuje się do porodu. Jest w trzecim trymestrze ciąży i już na wiosnę Wielka Brytania powita nowego członka rodziny królewskiej. Księżna zadbała o wszystkie szczegóły: zatrudniła asystentkę ciążową, która będzie towarzyszyła jej w najważniejszych momentach związanych z narodzinami dziecka. Jednak na tym się nie kończy. Meghan Markle zachowała amerykańską tradycję i organizuje baby shower. Jednak impreza nie odbędzie się w Pałacu. Księżna postanowiła zorganizować baby shower za oceanem. Udała się w tym celu do Nowego Jorku. Wylot księżnej był dość nieoczekiwany i z pewnością wiąże się ze sporymi kosztami. Wiele osób komentuje nie tylko koszt imprezy, ale również podaje w wątpliwość, czy Meghan Markle w tak zaawansowanej ciąży powinna latać samolotem.

Meghan Markle zorganizuje kosztowne baby shower. Na imprezę poleci aż do Nowego Jorku

Baby shower zostanie zorganizowane przez jej przyjaciółkę Jessicę Mulroney. Dokładne szczegóły imprezy nie są znane, jednak wiadomo, że będzie w niej uczestniczyć 15 bliskich znajomych Meghan Markle. Przyjęcie odbędzie się w luksusowym hotelu na Upper East Side w jednej z najdroższych dzielnic nowojorskiego okręgu Manhattan. Należy się spodziewać, że księżna Sussex nie będzie oszczędzała na swoim baby shower. Event w luksusowym hotelu będzie na pewno bardzo kosztowny. Jest to wyjątkowy prezent Meghan Markle dla jej najbliższych, jednak ona sama również zostanie w tym dniu obdarowana. Tradycja baby shower wiąże się przecież z wręczaniem prezentów przyszłej mamie i jej dziecku.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Księżna Sussex ma gest. Na baby shower zaprosiła 15 bliskich osób. Zabraknie jednak księżnej Kate

Wiadomo, że w kosztownej imprezie nie weźmie udział księżna Kate. Okoliczności nagłego wyjazdu Maghan Markle do USA nie są do końca wyjaśnione. Oficjalnym powodem jest oczywiście baby shower, jednak może się to wiązać z konfliktem w Pałacu. Nie jest jednak wykluczone, że po powrocie z Nowego Jorku Meghan Markle zorganizuje kolejne, być może tak samo kosztowne baby shower w Wielkiej Brytanii.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agnieszka Chylińska pokazała dom. Nikt nie przypuszczał, że gwiazda może żyć w TAKIM miejscu
  2. Opublikowano listę kobiet Wojewódzkiego. Gwiazdor TVN może być zły
  3. Dziś wieczorem setki tysięcy widzów włączą Polsat. Jeden z najlepszych filmów tej dekady
  4. "To jest dla mnie smutny wywiad". Wzruszający wywiad Roberta Janowskiego
  5. W środę fani Jana Pawła II siądą przed telewizorami. Nieznany film o papieżu
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Plotek Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News