Meghan Markle pozostaje na ustach całego świata. Księżna Sussex, według doniesień brytyjskich mediów, miała nawet przyczynić się do ugaszenia „pożaru” w rodzinie królewskiej! Zyskuje przez to w oczach swojego teścia, księcia Karola.

Meghan Markle co chwila ląduje na okładkach mediów kolorowych i czołówkach portali plotkarskich. Nic dziwnego, jest piękną kobietą, stąd jej wejście do rodziny królewskiej nie mogło przejść bez echa. Zajście w ciążę jeszcze bardziej wpłynęło na jej wizerunek. O nikim w rodzinie królewskiej nie pisze się tak wiele, jak o Meghan Markle.

Tarcia w rodzinie królewskiej. Meghan Markle punktuje u teścia?

Tym razem brytyjskie media dowodzą, że amerykańska księżna przyczyniła się do uspokojenia nastrojów w rodzinie królewskiej. Nie jest bowiem tajemnicą, że pierwszy następca tronu, książę Karol, ma nie najlepsze relacje ze swoimi synami. Ostatnio sprawy poszły jednak w bardzo złym kierunku, co w obliczu ciekawskich mediów groziło wizerunkowym skandalem w monarchii!

Party.pl przypomina, że synowie do dziś nie wybaczyli ojcu, że kiedy byli mali, a żyła ich mama, księżna Diana, wdał się w romans z Camillą Parker. Szczególny żal skrywa do dziś książę William. „Daily Mail” poinformował, że gdy kilka miesięcy temu ks. Karol proponował dzieciom i synowym letnie wakacje William i Kate od razu odmówili. Tamtejsze media wysłały światu jasny komunikat – relacje ojca z synem są fatalne. Kate stanęła w tej sytuacji po stronie męża. Para zajęła się swoimi sprawami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jolanta Kwaśniewska właściwie o tym nie mówi. Sekrety byłej pierwszej damy

Taki stan rzeczy jedynie zaogniały relacje brytyjskich mediów. Według nich jeszcze kilka miesięcy temu książę Karol kontaktował się z księciem Williamem jedyne w sprawach związanych z pałacem.

Wspólne wakacje. Rośnie pozycja żony ks. Harry’ego

W odróżnieniu od Williama, na wspólne wakacje z Karolem zgodził się młodszy z synów, Harry, wraz ze świeżo poślubioną małżonką. Podobno w tym czasie stosunki między parą a księciem Karolem znacząco się poprawiły. To pokazywałoby zaś, że w niepisanej rywalizacji o względy, księżna Meghan stoi dziś wyżej od księżnej Kate.

Informacja ta miała nie ujrzeć światła dziennego, jednak brytyjskie media mają swoje sposoby na dotarcie do tego typu wieści. Dzięki nim wiadomo, że pozycja Harry’ego i Meghan na królewskim dworze urosła. Sama Meghan jest natomiast gloryfikowana, gdyż to ona miała zainspirować swojego męża do pojednania się z ojcem i przystania na jego propozycję.

ZOBACZ TAKŻE:

  1.  Bliska osoba chce zaszkodzić Meghan Markle. Nadchodzi skandal, nie można temu zapobiec
  2. Elżbieta II podjęła przełomową decyzję! Meghan Markle nie może w to uwierzyć
  3. Zamykają je żywcem w „grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  5. Księżna Kate będzie wściekła, Meghan Markle świętuje. Oto co zrobiła Elżbieta II

Wszyscy mężczyźni Meghan Markle [ZDJĘCIA]