Meghan Markle ujawniła prawdę
SplashNews.com/East News
Monika Majko - 30 Listopada 2020

Wstrząsające doniesienia o Meghan i Harrym. Najpierw poronienie, teraz jest jeszcze gorzej

Meghan Markle kilka dni temu wyjawiła, że straciła swoje drugie dziecko w wyniku poronienia. Teraz światowe media obiegły kolejne sensacyjne informacje o żonie księcia Harry'ego. Zagraniczne tabloidy wieszczą nawet koniec ich małżeństwa.

Meghan Markle ponownie zaskoczyła wszystkich. Zaledwie kilka dni temu żona księcia Harry'ego poruszyła świat swoim wyznaniem o poronieniu, teraz światowe media obiegły kolejne wstrząsające informacje o księżnej Sussexu i jej małżeństwie.

Meghan Markle podzieliła się historią o swoim poronieniu

Kilka dni temu Meghan Markle wyjawiła w artykule na łamach "New York Times'a", że jakiś czas temu przeszła osobistą tragedię. Księżna Sussexu ujawniła, że była w drugiej ciąży, która zakończyła się poronieniem. Informacja ta wstrząsnęła całym światem.

– Wiedziałam, że ściskając moje pierworodne dziecko, tracę drugie [...] Poczucie bólu i straty nękają nas przez 2020 rok – napisała Meghan Markle w artykule w "New York Times".

Dramatyczny apel Kingi Rusin, dotarły do niej porażające informacje. Zdjęcia tylko dla wytrwałychDramatyczny apel Kingi Rusin, dotarły do niej porażające informacje. Zdjęcia tylko dla wytrwałychCzytaj dalej

Teraz żona księcia Harry'ego ponownie trafiła na medialny świecznik.. Dziennikarze zagranicznych tabloidów poinformowali, że dotarli do wstrząsających wiadomości o sytuacji w małżeństwie Harry'ego i Meghan.

Jak donoszą zagraniczne media, książę Harry dowiedział się, że jego żona wyjawiła kilka sekretów o rodzinie królewskiej autorom sensacyjnej książki, opisującym kulisy życia brytyjskich monarchów. Meghan Markle miała przekazywać informacje pałacowym znajomym, którzy z kolei ujawnili je autorom książki pt. "Finding Freedom".

Dalsza część tekstu pod galerią:

Pilnie strzeżona tajemnica wyszła na jaw. Lech Wałęsa ma 8 dzieci, wiemy co dziś robiąPilnie strzeżona tajemnica wyszła na jaw. Lech Wałęsa ma 8 dzieci, wiemy co dziś robiąCzytaj dalej

Meghan Markle miała zdradzić rodzinne sekrety

Harry'emu podobno nie spodobała się również otwartość żony w kwestiach poglądów politycznych. Meghan Markle publicznie poparła Joe Bidena w wyborach prezydenckich, ujawniając tym samym swoje sympatie na scenie politycznej.

Po rodzinnej tragedii, która spotkała książęce małżeństwo, sytuacja między Harrym i Meghan miała stać się jeszcze bardziej napięta.Strata dziecka mocno wpłynęła na stan psychiczny żony księcia, która bardzo liczyła w tym trudnym czasie na wsparcie męża.

– Meghan jest bardzo rozdrażniona ostatnimi wydarzeniami. Liczyła, że Harry będzie silniejszy w tym wszystkim – miał przekazać informator "Woman's Day".

Teksty wybrane dla Ciebie:

Gazeta "Woman's Day" donosi, że książę Harry coraz bardziej żałuje przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych i tęskni za swoją rodziną. Brat księcia Williama ma również być bardzo zirytowany ty, że jego żona z całych sił próbuje zaistnieć na amerykańskich salonach i na każdym kroku wbija mu bolesne szpilki.

– To koniec tego małżeństwa – wyrokuje na okładce zagraniczny tabloid.

Zobacz także w naszych serwisach:

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News