Dziecko Harry'ego i Meghan zniknęło? Doniesienia zagranicznej prasy są wstrząsające

Dziecko Harry'ego i Meghan zniknęło? Doniesienia zagranicznej prasy są wstrząsające Źródło: YouTube VICE

Według doniesień prasy dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego zniknęło na cztery dni. Tabloidy wciąż próbują ustalić, co stało się w Kanadzie. Pałac nie wydał do tej pory żadnego oficjalnego oświadczenia. Skąd więc wziął się ten tytuł?

W jednym z zagranicznych tabloidów tytuł informował o tym, że syn Meghan Markle i księcia Harry'ego zniknęło na cztery dni. Do tego zdarzenia miało dojść w Kanadzie, gdzie przebywali członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Tak przedstawia się historia tytułu jednego z brukowców.

Meghan Markle i książę Harry obecnie spędzają czas w swojej rezydencji na kanadyjskiej wyspie Vancouver. Brytyjska rodzina królewska niedawno oficjalnie ogłosiła, że małżeństwo przestało pełnić publiczne obowiązki i reprezentować Królową Elżbietę II. Para zrezygnowała także z korzystania ze środków finansowych przeznaczonych na Pałac Buckingham. Królowa odniosła się do decyzji, jaką podjęli Meghan Markle oraz książę Harry ze zrozumieniem. Oboje byli pod szczególnym nadzorem i wreszcie chcieli rozpocząć niezależne życie.

Meghan Markle i książę Harry wraz z synem w Kanadzie

Meghan Markle i jej mąż niedawno stali się bohaterami niepokojących doniesień. Jeden z zagranicznych tabloidów zasugerował, że ich syn, Archie Harrison, zniknął na cztery dni. Przynajmniej tyle można było wywnioskować po tytule brukowca. Takie wydarzenie oznaczałoby straszną tragedię, jednak w mediach nie pojawiały się żadne konkretne informacje. Milczał również Pałac Buckingham z Królową Elżbietą II na czele.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że Meghan Markle i książę Harry nie mają powodów do zmartwień. Razem ze swoim synem spędzają czas na kanadyjskiej wyspie Vancouver w swojej rezydencji. Skąd więc wziął się ten niepokojący tytuł jednego z brukowców? Ostatnimi czasy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej stanowczo odcięli się od mediów. Przed wścibskimi paprazzi ukryli również Archiego Harrisona, by zapewnić mu spokojny i odpowiedni rozwój. Widocznie z powodu braku jakichkolwiek materiałów, tabloid postanowił posłużyć się chwytliwym, sugestywnym tytułem.

Dzisiaj grzeje: 1. Mieszkańcy pogrążeni w żałobie, zmarł zdecydowanie przedwcześnie. Nie żyje Andrzej

2.  Dwie kobiety wzięły ślub w Warszawie. Wykorzystały lukę w polskim prawie

Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego rzeczywiście mógł zniknąć, ale jedynie dla mediów. Para opiekuje się swoim dzieckiem i ciągle ma je na oku. Archiemu Harrisonowi nic nie grozi za murami kanadyjskiej rezydencji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Krzysztof Jackowski twierdzi, że przewidział pojawienie się koronawirusa. Jasnowidz zabrał głos w sprawie epidemii
  2. Wspaniałe wyniki Kamila Stocha w Lahti. Polak faworytem konkursu
  3. Przed śmiercią Królikowski na chwilę wybudził się ze śpiączki. Porażające informacje ujrzały światło dzienne
  4. Ojciec umierał, wiedzieli, że zostało mu niewiele. Córka przyszła do niego z przyszłym mężem i na jego oczach wydarzyło się niebywałe
  5. Otworzyli swój prezent ślubny po 9 latach. W środku były dwa liściki o zaskakującej treści
  6. Przed snem włóż czosnek pod poduszkę. Efekty powalają

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News