Meghan Markle wyznała prawdę
SplashNews.com/East News
Monika Majko - 25 Listopada 2020

Druzgocąca wiadomość, Meghan Markle straciła dziecko. Pierwszy raz powiedziała o tragicznych wydarzeniach

Meghan Markle straciła dziecko. Dopiero teraz znalazła w sobie siłę, aby opowiedzieć o rodzinnej tragedii. O wszystkim napisała w "New York Times". Niczego nie ukrywała - zdradziła, kiedy poczuła, że to "ten" moment, co wtedy robiła, a także jak zareagował jej ukochany, Harry. Małżeństwo do tej pory odczuwa ogromny ból i żal, mieli nadzieję, że zostaną rodzicami drugiej pociechy.

Meghan Markle nagle przerwała milczenie, a jej wyznanie odbiło się echem we wszystkich światowych mediach. Była już księżna wyznała, że była w drugiej ciąży. Poroniła, kiedy zajmowała się pierworodnym synkiem, Archiem.

Meghan Markle straciła dziecko. Po długim czasie zdecydowała się na poruszające wyznanie

- Wiedziałam, że ściskając moje pierworodne dziecko, tracę drugie [...] Poczucie bólu i straty nękają nas przez 2020 rok - napisała Meghan Markle w artykule w "New York Times".

Świerzyński skomentował Strajk Kobiet, wszystko poszło na żywo w TVP. Prowadzący zamarłŚwierzyński skomentował Strajk Kobiet, wszystko poszło na żywo w TVP. Prowadzący zamarłCzytaj dalej

Żona księcia Harry'ego wyznała, że w wyniku poronienia straciła drugie dziecko. Do rodzinnej tragedii doszło w jeden z lipcowych poranków tego roku, kiedy zajmowała się swoim pierwszym synem. Nic nie zapowiadało tragedii. Obudziła się, nakarmiła psy, uporządkowała ubrania i kredki Archiego. Potem zaczęła zmieniać mu pieluchę.

- Po zmianie pieluchy poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę z nim w ramionach, nucąc kołysankę, aby uspokoić nas oboje, radosna melodia ostro kontrastowała z moim poczuciem, że coś jest nie tak - napisała Markle na łamach gazety.

- Kilka godzin później leżałam w szpitalnym łóżku, trzymając męża za rękę. Poczułam wilgoć jego dłoni i pocałowałam jego kostki, mokre od naszych łez - dodała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Meghan Markle podzieliła się na łamach gazety niezwykle trudnym doświadczeniem

Meghan Markle przyznała, że zdecydowała się na tak szczere wyznanie o własnej stracie, aby zachęcić innych do mówienia o swoich doświadczeniach i zdjąć z tego tematu tabu.

- Utrata dziecka oznacza noszenie niemal nieznośnego smutku, którego wielu doświadcza, ale niewielu o nim mówi - napisała żona księcia Harry'ego.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wielkie zmiany dla emerytów już od 1 grudnia. ZUS może zmniejszyć lub zawiesić wypłaty
  2. Wiceminister edukacji ujawnił plan powrotu do szkół. Wszystko ma związek ze zmianą terminu ferii, ważna wiadomość dla każdego rodzica
  3. Ministerstwo przekazało kluczowe informacje dla wszystkich Polaków. Każdy musi się podporządkować

- W bólu po naszej stracie, mój mąż i ja odkryliśmy, że w sali na 100 kobiet od 10 do 20 z nich poroni. Jednak pomimo zdumiewającej wspólnoty tego bólu, rozmowa pozostaje tematem tabu, przesiąknięta (nieuzasadnionym) wstydem i utrwalająca cykl samotnej żałoby - dodała.

Meghan to nie pierwsza osoba z rodziny królewskiej, która opisała swój smutek po stracie dziecka. Zara Tindall ma za sobą dwa poronienia, a Sophie, hrabina Wessex, straciła nienarodzone dziecko w 2001 roku.

Jak podaje organizacja charytatywna Tommy's, która finansuje badania nad poronieniami, martwymi porodami i przedwczesnymi porodami, szacuje się, że jedna na cztery ciąże kończy się poronieniem, przy czym większość kobiet traci dzieci w ciągu pierwszych 12 tygodni ciąży.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Ponad pół wieku spędził w szpitalu. Media obiegła wiadomość o śmierci pacjenta
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Kolosalny błąd w liczeniu zakażonych w Polsce. Ministerstwo Zdrowia podało prawidłową liczbę
  4. Pacjentka bez spodni i bielizny na podłodze w polskim szpitalu, przykry widok. Jest oświadczenie szpitala
  5. Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje trzech księży, wszyscy zmarli w niedzielę
  6. Gessler ma lepsze niż wszyscy sposoby na robienie naleśników. Skorzystasz z przepisu gwiazdy TVN?
  7. Środki dla rolników rozdzielono pospiesznie. Teraz okazuje się, że w USA pieniądze w dużej mierze trafiły do oszustów
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: DailyMail

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News