Wszyscy myśleli, że Meghan wyrzuciła pierścionek od Harry'ego. Prawda okazała się dużo bardziej zaskakująca

Wszyscy myśleli, że Meghan wyrzuciła pierścionek od Harry'ego. Prawda okazała się dużo bardziej zaskakująca Źródło: Instagram/kensingtonroyal/

Meghan Markle otrzymała od swojego ukochanego pierścionek warty fortunę. Od samego początku dumnie go nosiła i twierdziła, że ma on dla niej szczególną wartość. Dopiero jakiś czas temu zauważono, że zniknął z jej palca, a w jego miejscu pojawiło się coś innego.

Meghan Markle ma ogromne szczęście, że została żoną arystokraty. Dzięki luksusom, w jakich obecnie żyje, księżna może pozwolić sobie na naprawdę kosztowne zakupy, w szczególności jeśli chodzi o biżuterię, którą uwielbia.

Wśród jej drogocennej kolekcji, znajduje się jeden wyjątkowy pierścionek, którego nie można kupić w żadnym sklepie i za żadne pieniądze. Mowa oczywiście o pierścionku zaręczynowym, który ta otrzymała od Harry'ego. Biorąc pod uwagę jego wartość pieniężną i sentymentalną, nikt nie spodziewał się, że Meghan Markle zrobi z nim coś takiego.  

Wyjątkowy pierścionek zaręczynowy kosztował fortunę

Jak możemy się dowiedzieć, podczas zaręczyn, książę Harry chciał pokazać swojej ukochanej, jak ważna i wyjątkowa dla niego jest, dlatego zdecydował się na jedyny w swoim rodzaju pierścionek. Został on wykonany z żółtego diamentu, który na obrączce osadzono wraz z kamieniami, pochodzącymi z biżuterii jego wybranki. Książę wydał na niego prawdziwą fortunę, którą szacuje się na 122 tysięcy złotych.

Meghan Markle od samego początku podtrzymywała, że tak wyjątkowy symbol miłości ma dla niej szczególne znaczenie. Jak wielkie było zdziwienie uważnych obserwatorów rodziny królewskiej, gdy zobaczyli na palcu księżnej Sussex zupełnie inny pierścionek!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiemy, co Meghan Markle zrobiła z pierścionkiem. Zaskakujące!

Wiele osób zaczęło podejrzewać, że księżna Sussex wyrzuciła lub zgubiła pierścionek zaręczynowy, bo ten, który widniał na jej palcu, zupełnie go nie przypominał. Nie tylko Brytyjczycy uważali, że uprzedni zwyczajnie znudził się Meghan i ta zamieniła go na inny. Prawda okazała się jednak zupełnie inna i o wiele bardziej zaskakująca.

Podczas Trooping The Colour, czujne oko poddanych dostrzegło, że to dokładnie ten sam pierścionek, jednak nieco "podrasowany" przez Markle. Księżna zmieniła bowiem jedynie obrączkę na nieco węższą. Początkowo żona Harrego nie dawała po sobie poznać, że ma jakiekolwiek zastrzeżenia co do podarunku, jednak okazało się, że takowe się pojawiły. Ciekawe, co o takich zmianach myśli jej mąż. Zważając na poprzednie wybory ukochanej, nie powinno go to dziwić.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Aktor "Młodych Wilków" zakatował swoją matkę NA ŚMIERĆ. Po 2 latach wyszedł na wolność, historia jest przerażająca
  2. Wiemy, kim naprawdę jest mąż Julii Pitery. Spadniecie z krzeseł, gdy poznacie PRAWDĘ!
  3. Biedronka odpala sezonową wyprzedaż. Ponad 1200 produktów za grosze, oszalejecie
  4. TVN przekazał niepokojące informacje. 150 tys. rosyjskich żołnierzy w gotowości bojowej
  5. Dowbor wyremontowała dom dzieci alkoholika. Po emisji programu ojciec CHCE DO NICH WRÓCIĆ
  6. Były mąż Marty Kaczyńskiej wywleka rodzinne brudy. Powiedział o patologii, zdębiejecie

Źródło: Plotek 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News