Spisek w rodzinie królewskiej? Meghan Markle przerwała milczenie, ujawniła dlaczego uciekła z Wielkiej Brytanii

Spisek w rodzinie królewskiej? Meghan Markle przerwała milczenie, ujawniła dlaczego uciekła z Wielkiej Brytanii Źródło: instagram.com sussexroyal

Meghan Markle od początku nie najlepiej radziła sobie z życiem na królewskim dworze. Ostatnio do mediów dotarły niepokojące i jednocześnie zaskakujące doniesienia dotyczące rzekomego spisku wśród monarchów. Co więcej, żona Harrego postanowiła ujawnić, dlaczego tak naprawdę zdecydowali na wyprowadzkę z Wielkiej Brytanii.

Meghan Markle i książę Harry zdecydowanie nie mogą mówić o życiu małżeńskim usłanym różami. Jeszcze przed powiedzeniem sakramentalnego "tak" na oczach milionów widzów wszystko zapowiadało się dobrze. Niestety, zaraz po ślubie Meghan Markle zaczęła zalewać fala krytyki. Miesiącami była na świeczniku, a cały świat obserwował jej każdy krok. Byłej aktorce nie było łatwo, dlatego z początkiem nowego roku wraz z mężem ogłosili, że zamierzają odciąć się od rodziny Harry'ego. Niespodziewanie pojawiły się informacje, że powód ucieczki mógł być zupełnie inny. 

Meghan Markle ujawniła, dlaczego uciekła z Wielkiej Brytanii. Spisek krążył w powietrzu? 

Nie było tajemnicą, że motywacją do odejścia z życia rodziny królewskiej było natarczywe zainteresowanie mediów Meghan oraz fala krytyki, jaka się na nią wylała. Mówiono również o domniemanym konflikcie między braćmi, jednak Pałac nie zdecydował się na zabranie głosu w tej sprawie. Niemniej, sam Harry stoczył batalię z jednym z brukowców tłumacząc, że żyjąc ze świadomością, że to wścibscy paparazzi przyczynili się do śmierci jego matki nie może czekać, aż ten sam los spotyka jego żonę. Opuścili więc pałac i zaczęli żyć na własny rachunek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tymczasem jak donosi Onet, powołując się na informacje przekazywane przez zagraniczne media, powód odejście Harry'ego i Meghan mógł być zupełnie inny. Dla jednego z tabloidów przyjaciele aktorki postanowili ujawnić zwierzenia Markle, a tym samym prawdziwy powód ucieczki. Jej zdaniem rodzina królewska ponoć spiskowała przeciwko niej. 

Dzisiaj grzeje: 1. 4-latka nagle wybiegła z toalety w McDonald's. Mama spojrzała na jej nogi i pobladła, natychmiast chwyciła za telefon

2. Koronawirus w polskim przedszkolu. Dzieci trafiły na kwarantannę, placówkę zamknięto

W zamku Windsor Meghan czuła się samotna i odizolowana od życia. Uważała, że zawiązano przeciwko niej spisek. - Myślę, że od początku czuła się jak outsider. To nie było życie, do którego była przyzwyczajona. Chciała wrócić do normalności - mówili znajomi Meghan Markle dla jednego z zagranicznych magazynów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy raka piersi. Ich rozpoznanie może uratować życie
  2. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  3. Mało kto wie o tajnym kodzie, który działa na każdym telefonie. Każdy użytkownik powinien go znać
  4. Fenomenalny przepis na ogórki małosolne "na sucho". Nie wymagają zalewy, a smakują obłędnie
  5. Policja znalazła martwego chłopczyka na huśtawce. Sekcja zwłok ujawniła powalającą prawdę
  6. Czy można jeść truskawki, poziomki lub agrest prosto z krzaka? Porażająca historia Dominiki obrazuje co może się stać

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News