Wyciekł wielki sekret Meghan i Harry'ego. Chodzi o ich syna, będzie afera?

Wyciekł wielki sekret Meghan i Harry'ego. Chodzi o ich syna, będzie afera? Źródło: Wikimedia Commons/Northern Ireland Office

Meghan Markle i książę Harry zaskoczyli wszystkich nagłym wystąpieniem z rodziny królewskiej. To jednak nie koniec kontrowersji, na jaw wyszła ich tajemnica dotycząca małego Archiego.

Meghan Markle wraz z księciem Harrym liczyli na to, że rezygnacja z królewskich obowiązków sprawi, że wymknął spod celownika mediów. Okazało się, że jest zupełnie odwrotnie - tym momencie dziennikarze nie odstępują ich na krok. Teraz na jaw wyszła skrywana przez nich tajemnica.

Meghan Markle i Harry pilnie strzegli swojej tajemnicy

Według oficjalnych informacji rodziny królewskiej plan Meghan i Harry'ego, był omawiamy od wielu miesięcy. Jednak według wielu doniesień z dworu, o wycofaniu się z życia Windsorów, para zdecydowała się w Boże Narodzenie. Co więcej, królowa Elżbieta II miała nic o tym nie wiedzieć, a informacja dotarła do niej dopiero po publikacji wpisu na Instagramie księcia Harrego.

Do tego teraz na jaw wyszła tajemnica Meghan i jej męża, dotycząca ich wspólnego dziecka - Archiego. Podobno jednym z powodów odejścia z Royal Family była chęć wychowania chłopca w warunkach wolnych od presji medialnej i standardów rodziny królewskiej. Okazuje się, że ich tajemnica rzuca nowe światło na sprawę.

Na jaw wyszła ich wielka tajemnica. Brytyjczycy zaskoczeni

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że rodzice chrzestni Archiego są osobami blisko związanymi z rodziną królewską, a w szczególności z samym Harrym. Są nimi Tiggy Pettifer, niania Williama i Harry'ego z dzieciństwa oraz Mark Dyer bliski przyjaciel księcia Walii. Panowie są w bardzo zażyłych relacjach, gdyż jak podają media, Dyer zastępował ojca chłopcom podczas nieobecności Karola.

Dzisiaj grzeje: 1. Piotr Woźniak-Starak na zdjęciu z młodości. Syn miliarderów na zdjęciu ze światową top-modelką
2. Polsat przekazał druzgoczące wiadomości. Nie żyje uwielbiany dziennikarz i operator

Do tej pory oficjalnie było wiadomo tylko o jednym ojcu chrzestnym Archiego. Był nim Charlie van Straubenzee, przyjaciel księcia Harry'ego oraz drużba z jego ślubu. W tradycji rodziny królewskiej przyjęło się, żę dzieci mają często więcej niż jednego ojca chrzestnego. Przykładowo, książę George miał siedmiu ojców chrzestnych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Groza na południu Polski. Księża szli na kolędę, nagle rozległy się strzały, służby postawione na nogi
  4. Mama wpadła w panikę, mleko dla dziecka nagle zrobiło się różowe. Dopiero po chwili doszło do niej, co zrobiła
  5. Nie mieści się w głowie, koleżanki ją przytrzymywały, a trener zmuszał do rozstawienia nóg. Nagranie trafiło do sieci

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News