Wypowiedział jedno zdanie i Meghan Markle zalała się łzami. Księżna nie spodziewała się takich słów

Wypowiedział jedno zdanie i Meghan Markle zalała się łzami. Księżna nie spodziewała się takich słów Źródło: Screen/ITV Exclusive

Mężczyzna wypowiedział zdanie, po którym Meghan Markle prawie wybuchła płaczem. Księżna nie myślała, że ktoś kiedykolwiek wypowie takie słowa. Ta sytuacja była dla niej bardzo trudna.

Meghan Markle dzięki swojemu małżeństwu z Księciem Harrym stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób na świecie. Media z całego świata zaczęły się interesować każdym krokiem księżnej, która wcześniej była mało znaną Amerykanką. Podczas wywiady dla telewizji ITV dziennikarz wypowiedział zdanie, po którym Markle popłynęły łzy. Kobieta nie spodziewała się, że kiedykolwiek usłyszy takie słowa.

Meghan Markle jest pod ciągłą obserwacją mediów

Księżna Sussex z dnia na dzień musiała uporać się z tym, że jej życie jest pod ciągłą obserwacją mediów. Odkąd Meghan Markle zawarła związek małżeński z księciem Harrym cały świat śledzi jej każdy krok i wytyka każdą pomyłkę. Nic więc dziwnego, że kobieta czuje się osaczona, kiedy codziennie jest pod stałą obserwacją mediów i fanów z całego świata. 

Meghan Markle była zaskoczona słowami mężczyzny

Żona księcia Harry'ego udzieliła wywiadu dla telewizji ITV. Obecnie księżna jest w Afryce, gdzie wspólnie z mężem i dzieckiem kręcą dokument z ich wyjazdu. Meghan Markle przyznała, że słowa krytyki i ciągła obserwacja jej osoby bardzo odbiły się na jej zdrowiu psychicznym zwłaszcza kiedy była w ciąży. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Każda kobieta, szczególnie brzemienna, jest naprawdę bezbronna. Dlatego gdy byłam w ciąży, wszystko stało się naprawdę trudne, a potem nagle powitałam na świecie pierwsze dziecko. Zwłaszcza, gdy jesteś kobietą, to naprawdę bardzo wiele. A gdy do tego dodasz usilne próby bycia idealną matką i żoną... - powiedziała bliska płaczu Meghan Markle. 

Dziennikarz, z którym rozmawiała księżna zorientował się, że to dla niej trudny temat. Tommy Bradby postanowił zapytać więc o jej samopoczucie. Kobieta była tak wzruszona tym pytaniem, że niemalże wybuchła płaczem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans
2. Martwego noworodka przewieziono do kostnicy. Nagle dziecko zaczęło się ruszać, ale przerażony pracownik wypełnił bezlitosne polecenie szefa

- [...] Dziękuję za to pytanie, ponieważ niewiele osób pytało, czy wszystko jest w porządku, ale to bardzo osobista rzecz, którą przechodzi się za kulisami - odpowiedziała wzruszona. 

Księżna jest wyraźnie zmęczona ciągłą krytyką i obserwacją mediów. Przyznała również, że gdy tylko widzi aparat albo lampę błyskową, przypominają jej się najgorsze wspomnienia. Widocznie żona księcia Harry'ego jest już bardzo zmęczona ciągłą obserwacją jej osoby. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka wycofuje popularne ciastka. Zjedzenie grozi WYMIOTAMI
  2. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn
  3. Przykry incydent w rodzinie Kamila Durczoka. Syn wyrzuconego z TVN gwiazdora wymierzył mu bolesny cios
  4. Wiadomo już, kiedy będziecie musieli wyciągnąć z szafy zimowe kurtki. Prognoza pogody na najbliższy czas niejednego zdołuje
  5. Niestety, media obiegły nagłe, niespodziewane wiadomości. Nie żyje Włodzimierz Mucha

źródło: Metro

Następny artykuł