Meghan Markle poczuła się wolna? Ostatni strój mówi wszystko, dawno nie widzieliśmy jej w takim wydaniu

Meghan Markle poczuła się wolna? Ostatni strój mówi wszystko, dawno nie widzieliśmy jej w takim wydaniu Źródło: wikipedia

Meghan Markle została przyłapana przez paparazzi w nietypowym dla księżnej stroju. Czyżby poczuła już prawdziwą wolność? Jej stylizacja mówi sama za siebie, Meghan dawno nie prezentowała się w takim wydaniu.

Meghan Markle zanim została księżną i żoną księcia Harry'ego robiła w Stanach Zjednoczonych zawrotną karierę. Każdy fan zagranicznych seriali, kojarzył jej uśmiech, piękne włosy, nienaganną sylwetkę i znakomitą grę aktorską z takich produkcji, jak "W garniturach" czy "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku". Można ją także było zobaczyć w głośnym filmie pt. "Zupełnie jak miłość", gdzie zagrała u boku Ashtona Kutchera. Jednak jej kariera zakończyła się w momencie, gdy przyjęła zaręczyny od jednego z pretendentów do brytyjskiej korony.

Meghan Markle, rezygnując z obowiązków, odrzuciła wszystkie zasady rodziny królewskiej?

Od dwóch tygodni w mediach i na portalach społecznościowych jej imię i nazwisko pojawia się w związku z decyzją, która wywołała niemałe oburzenie. Kiedy książę Harry i Meghan Markle ogłosili, że zamierzają zrezygnować z pełnienia obowiązków związanych z przynależnością do rodziny królewskiej, wybuchł skandal. Informacja o tym, że para będzie żyła na swój koszt i całkowicie odcina się finansowo od brytyjskiej monarchii, wzbudziła skraje emocje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jednym z założeń Meghan Markle i jej męża było dzielenie swojego życia pomiędzy Wielką Brytanią, a Stanami Zjednoczonymi. Jak się okazje, Meghan Markle już wyjechała z Londynu do Kanady. Tam właśnie przyłapali ją paparazzi. Wydaje się, że wraz z rezygnacją z obowiązków Meghan Markle porzuciła wszystkie zasady związane z przynależnością do rodziny królewskiej.

Meghan Markle dawno tak szczerze nie uśmiechała się 

Meghan Markle od kiedy związała się z Harrym całkowicie musiała zmienić swoje życie. Zakończenie kariery aktorskiej było zaledwie początkiem. Od zaręczyn musiała się zachowywać zgodnie z etykietą, a także prezentować się w odpowiedni sposób. Kompletnie zmienił się styl Meghan Markle, od tamtej pory widywana była w eleganckich strojach, szpilkach i idealnie skrojonych płaszczach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jedzenie w polskich szpitalach woła o pomstę do nieba. 6 skandalicznych zdjęć przysłanych przez pacjentów z całej Polski
2. Jeśli to możliwe, zostańcie w domach. Co roku zabija 40 tys. ludzi w Polsce, niebezpieczeństwo smogu jest realne

Na najnowszych zdjęciach widzimy księżną w zupełnie innym wydaniu. Meghan Markle, która obecnie przebywa w Kanadzie, została przyłapana w niecodziennym dla księżnej stroju. Miała na sobie parkę, rurki i okulary przeciwsłoneczne. Jej twarz także wygląda na odmienioną, widniał na niej szeroki i szczery uśmiech. 

uploaded

fot. instagram

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Katarzyna Dowbor pokazała bardzo stare zdjęcie z rodzinnego albumu. Niewiarygodne, jak kiedyś wyglądała
  4. Taniec z gwiazdami może się schować. Licealiści na studniówce pokazali zachwycający układ, brawa
  5. 18-miesięczną Hanię niszczy wyjątkowo rzadki nowotwór z przerzutami. Rodzice błagają o pomoc, tylko jedna rzecz może pomóc
  6.  

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News