Dziesiątki zdjęć Meghan Markle pilnie znikają z sieci! W popłochu je usuwają i nie bez powodu

Dziesiątki zdjęć Meghan Markle pilnie znikają z sieci! W popłochu je usuwają i nie bez powodu Źródło: youtube.com

Meghan Markle to najchętniej fotografowana osoba brytyjskiej rodziny królewskiej. Jednak niektórych z jej zdjęć już nigdy nie zobaczymy. Dziesiątki fotografii znikają z internetu i portali społecznościowych.

Meghan Markle znów trafi na dywanik królowej Elżbiety? Zainterweniować musieli pałacowi prawnicy, a rzecznicy mają pełne ręce roboty. Księżna popełniła fatalny błąd.

Zdjęcia Meghan Markle masowo znikają z sieci. Niektórych już nigdy nie zobaczymy

Pałac Buckingham znów musiał interweniować w sprawie żony księcia Harry'ego, Meghan Markle. Księżna Sussex zrobiła tym razem coś, co jest surowo zabronione i żaden z członków rodziny królewskiej do tej pory nie miał nawet odwagi tak postąpić. W ciągu 24 godzin z sieci zniknęła spora ilość zdjęć księżnej. Wiadomo już co za tym stoi.

Okazało się, że Meghan Markle wręcz lubuje się w biżuterii - ma swoją ulubioną projektantkę, której minimalistyczne projekty chętnie nosi podczas oficjalnych spotkań i wizyt. Projektantka Jennifer Meyer postanowiła pójść o krok dalej i wykorzystała wizerunek księżnej do promocji swoich dzieł. Prawnicy pałacu Buckingham musieli więc natychmiast zareagować i wystosowali oficjalną prośbę, aby Jennifer usunęła wszelkie zdjęcia z noszącą pierścionki, kolczyki i naszyjniki Meghan Markle.

Projektantka złamała przepisy, a Meghan o wszystkim wiedziała

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Biżuterię Jennifer Meyer noszą takie gwiazdy jak Reese Witherspoon, Jennifer Aniston czy Katy Perry - śmietanka celebrytek z pierwszych stron gazet. Meghan Markle również błyskotki przypadły do gustu, a zdjęcia księżnej noszącej naszyjniki projektantka chętnie umieszczała m.in. na Instagramie. Była to dla niej bezcenna reklama, która hurtowo podniosła sprzedaż.

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. W autobusie było 53 osoby, nagle wypadł z trasy. Dramatyczne doniesienia TVP

Projektantka złamała główną zasadę - wizerunek członków rodziny królewskiej nie może być wykorzystywany do prywatnych interesów. Jeszcze 9 grudnia zdjęcia Meghan Markle przewijały się w sieci, dziś już ich nie uświadczymy. Jedno z nich zachowało się jedynie na stronie internetowej projektantki. Stamtąd również zostanie szybko usunięte.

- Poprosiliśmy Jennifer Meyer o usunięcie zdjęć, ponieważ szkodziły one zarówno Meghan Markle, jak i rodzinie królewskiej - skwitował rzecznik pałacu Buckingham.

Fot. jennifermeyer.com/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agata Duda nie będzie zadowolona. Kwaśniewska oceniła pierwszą damę i dyskretnie wbiła jej szpilę
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Poniżająca kompromitacja świadka na ślubie. Wideo pokazuje jak panna młoda umierała z zażenowania, a goście płaczą ze śmiechu
  4. Trwa pogrzeb nastolatków z Ciborza. Padły druzgocące słowa
  5. Media obiegają informacje o żałosnej mistyfikacji. Sławomir oszukał wszystkich?

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News