Meghan Markle utraci swojego syna? Jest poważna groźba

Meghan Markle utraci swojego syna? Jest poważna groźba Źródło: instagram/sussexroyal /

Meghan Markle może stracić ukochanego syna? Niespodziewanie brytyjskie media zaczęły przekazywać wyjątkowo niepokojące wieści. Księżna zdecydowanie ma powody do zmartwień.

Meghan Markle i książę Harry zelektryzowali opinię publiczną z całego świata swoją nagłą decyzją, by dzielić życie między dwa kraje. Chęć opuszczenia Wielkiej Brytanii i niezależności finansowej wywołała spore kontrowersje, a doniesienia, jakoby sama monarchini o niczym nie wiedziała, narodziły jeszcze więcej negatywnych emocji. Tymczasem okazuje się, że to jeszcze nie koniec szokujących informacji, bo Meghan może gorzko zapłacić za swoje zachowanie i stracić małego Archiego. 

Meghan i Harry opuszczają Wielką Brytanię 

Media z całego świata od kilku dni nie cichną na temat rodziny królewskiej. Gdy tylko na oficjalnym Instagramie pary Sussex pojawiło się oświadczenie, w którym poinformowali, że zamierzają zrzec się swoich ról jako monarchowie oraz dzielić życie między Anglię i Kanadę, w sieci wybuchła ogromna afera. Małżonkowie dodali, że w dalszym ciągu chcą służyć królowej Elżbiecie II, jednak wspólnie zadecydowali, że pragną być niezależni finansowo i odizolować się nieco od dociekliwych mediów. 

Dyskusje zaostrzyły spekulacje głoszące, że królowa miała nie wiedzieć o zamiarach wnuka, a jak wiadomo, każda oficjalnie przekazana przez monarchów decyzja musi zostać uprzednio zaakceptowana przez Elżbietę II. Gdyby tego było mało, Harry miał sam stawić się "na dywanik" u babci, gdyż Meghan ponoć opuściła z synem Wielką Brytanię jeszcze przed ogłoszeniem decyzji. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty, które dla pary Sussex mogą oznaczać jeszcze więcej kłopotów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Meghan Markle straci syna? Poważna groźba 

Jak wiadomo, królowa Elżbieta decyduje nie tylko o życiu poddanych, ale i swoich bliskich, dlatego ci bez jej zgody niewiele są w stanie zrobić. Co więcej, to monarchini ma prawa rodzicielskie do wszystkich dzieci, które przychodzą na świat w rodzinie królewskiej, w tym również do małego Archiego. Elżbieta II daje jednak biologicznym rodzicom swobodę i pozwala samodzielnie wychowywać pociechę, choć nad wieloma kwestiami wciąż sprawuje pieczę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Oto prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. 7 największych zaskoczeń, ukrywano je latami

2. Ogromny pożar w zachodniej Polsce. Ponad 700 osób ewakuowanych, trwa walka z czasem

Nie jest również tajemnicą, że w przypadku rozwodu dziecko zostaje z ojcem, a matka traci prawa rodzicielskie. Wystarczy jednak, że zachowanie rodziców oburzy królową, a mogłaby i bez rozwodu skorzystać z danego jej prawa. Nie da się ukryć, że Meghan i Harry, stawiając ją przed faktem dokonanym, mocno nadszarpnęli jej zaufanie, a zatem teraz tylko od dobrej woli Elżbiety II zależy, czy dalej będą mogli wychowywać Archiego. 

Najlepsze newsy dnia:

    1. GIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkach 
    2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
    3. Na drodze spotkała kobietę z gromadą psów. Gdy przyjrzała się im bliżej, natychmiast wyciągnęła telefon
    4. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni
    5. Agonia dziecka trwała dniami, z głodu jadło proszek do prania. Jego mama w tym czasie oddawała się haniebnym czynnościom  

Źródło: jastrzab post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News