Meghan Markle straciła swój tytuł i nie jest księżną?! Poddani już się tak do niej nie zwracają

Meghan Markle straciła swój tytuł i nie jest księżną?! Poddani już się tak do niej nie zwracają Źródło: instagram/sussexrpyal/

Meghan Markle i książę Harry wiele razy wywoływali skandal swoim zachowaniem. Gdy fani dowiedzieli się, że niektórzy już nie mianują ich księżną i księciem Sussex, byli przerażeni. Obawiają się, że para straciła tytuł przez swoje wybryki.

Meghan Markle w dniu, gdy stała się żoną członka brytyjskiej rodziny królewskiej, otrzymała tytuł księżnej. Właśnie tak od 15 maja ubiegłego roku zwracają się do niej wszyscy poddani. Niedawno pojawiły się jednak informacje, że nikt już nie mówi tak do amerykańskiej aktorki, a to wszystko dlatego, że sama zrezygnowała z tytułu. Okazuje się, że jej ukochany również to zrobił.  

Meghan Markle i Harry zrezygnowali z tytułów książęcych. Poddani już się tak do nich nie zwracają 

Choć zapewne wielu pomyślało, że informacje o rezygnacji z tytułu książęcego to zwykłe plotki, wszystko jest prawdą. Meghan i książę Harry zrezygnowali z przydomków i jak się okazuje, mieli ku temu wyjątkowy powód. 

Wszystko przez ich wyjazd do szkockiej miejscowości, którą otrzymali w prezencie od królowej Elżbiety II w dniu ślubu. W tamtejszych regionach mieszkańcy nie operują sformułowaniami "książę i księżna" a "hrabia i hrabina". Dlatego też kilka dni przed wakacjami w Szkocji, na które udali się wraz z synkiem, małżeństwo zrezygnowało ze swoich uprzednich tytułów i używało nowych. Wszystko wróci jednak do normy, gdy para Sussex wróci do swojej posiadłości we Frogmore Cotage. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tytuł książęcy to nie wszystko 

Być może niewielu wie, że Meghan i Harry nie otrzymali tylko jednego tytuły. Od dnia, kiedy zostali małżeństwem, poddani mogą zwracać się do nich: Wysokość Książę i Księżna Sussex, Hrabia i Hrabina Dumbarton oraz Baron i Baronowa Kilkeel, czym znacznie częściej posługują się mieszkańcy Irlandii Północnej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka uprawiała stosunek z nieznajomym. Rano powiedział jej tak bezczelne słowa, że aż ją wbiło w ziemię

2. 500 plus razy dwa, a nawet trzy. Są sposoby, by powiększyć świadczenie

Gdyby tego było mało, Meghan Markle posiada jeszcze jeden tytuł, który może zaskoczyć wszystkich. Okazuje się, że Amerykanka, podobnie jak kuzynka jej syna, mała Charlotte, otrzymała tytuł księżniczki. Jakiś czas temu Pałac Buckingham oficjalnie poinformował, że jest to jej oficjalny zawód, dlatego właśnie otrzymała taki tytuł. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Takiej reakcji kociej mamy nikt się nie spodziewał
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Ekspertka od erotyki szokująco o Roksanie Węgiel. Chyba zapomniała, że ona ma tylko 14 lat
  4. Uczniowie dowiedzieli się, że dyrektorka zachorowała na nowotwór. Ich reakcja miażdży serce
  5. Rozenek założyła tak krótkie szorty, że wiele nastolatek by się na to nie zdecydowało. Wszyscy zobaczyli jej walory

Źródło: fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News