W brytyjskich mediach zawrzało. Harry zdradzał Markle z prawdziwą boginią, kiedy go spławiła wrócił do Meghan, mamy jej zdjęcia

W brytyjskich mediach zawrzało. Harry zdradzał Markle z prawdziwą boginią, kiedy go spławiła wrócił do Meghan, mamy jej zdjęcia Źródło: Wikimdia Commons/Northern Ireland Office

Meghan Markle była zdradzana przez Harry'ego?. Ostatnio media sugerowały, że być może książęca para ma kryzys. Niektóre tabloidy poszły krok dalej i informowały o tym, że książę Harry ma romans z inną kobietą. Teraz okazuje się, że może być w tym wiele prawdy.

Meghan Markle nieustannie musi liczyć się z tym, że brytyjskie media obserwują każdy jej ruch. Od jakiegoś czasu prasa na Wyspach sugeruje, że książęce małżeństwo przeżywa poważny kryzys. Niektóre gazety spekulowały nawet, że być może książę Harry zdradza swoją żonę. Wszystko wskazuje na to, że Markle rywalizować musiała o względy ukochanego z prawdziwą boginią. 

Meghan Markle miała rywalkę

Meghan Markle jest żoną księcia Harry'ego od maja zeszłego roku. Niedawno urodziło im się pierwsze dziecko - Archie Harrison, który jest oczkiem w głowie rodziców. Pojawienie się potomka być może umocniło ten związek i zbliżyło młode małżeństwo do siebie, jednak brytyjskie media aż huczą od zadziwiających plotek. 

W brytyjskich mediach zawrzało ostatnio po ujawnieniu pewnych informacji dotyczących przeszłości związku Meghan i Harry'ego. Wygląda na to, że Meghan nie była jedyną osobą, z którą w tym czasie spotykał się książę. Rywalka księżnej jest modelką i prezentuje się naprawdę fenomenalnie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Książę romansował z modelką 

Meghan poznała Harry'ego w lipcu 2016 roku. Jak się okazuje nie była wtedy jedyną adoratorką księcia. Harry, znany z imprezowego trybu życia, na studiach korzystał ze swojego uroku osobistego i jak widać spotykał się z dwiema kobietami na raz. Poza Meghan, następca tronu romansował również z poznaną na imprezie modelką Burberry Sarah Ann Macklin. Angela Levin, autorka książek na temat rodziny królewskiej, wyjawia, że ta relacja była przez jakiś czas bardzo poważna. Działo się to tuż po poznaniu przez Harry'ego Meghan. 

Sarah Ann Macklin jest dziewczyną o oryginalnej urodzie. Ma ciało bogini i piękne, ciemne oczy. Nic dziwnego, że natychmiast wzbudziła zainteresowanie księcia Harry'ego. Wygląda na to, że ten typ urody zdecydowanie mu odpowiada. Relacja ze zjawiskową modelką zakończyła się podobno jednak dość szybko.

Levin twierdzi, że para się nie dogadywała. Krótko po ich ostatecznym rozstaniu, Harry wrócił do intensywnego spotykania się z Meghan. Księżna Sussexu może mieć pretensje do swojego męża o to, że ją zdradzał, bo w końcu tylko tak można nazwać jednoczesne romansowanie z inną kobietą. Z pewnością nie była też zachwycona wizją tego, że jest dla niego drugim wyborem. Skoro modelka jednak okazała się błędem, książę przypomniał sobie o Meghan. 

Źródło: Instagram/Sarah Ann Macklin

ZOBACZ TAKŻE

  1. To był najpilniej strzeżony sekret! O Kindze Dudzie będą teraz mówić WSZYSCY! Nie uwierzycie, co zrobiła
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Bardzo smutny dzień. Ostatnie pożegnanie b. polskiego ministra i członka obrad Okrągłego Stołu
  4. Dramat ojca dzieci Małgorzaty Rozenek. Po udarze spotkało go kolejne wielkie nieszczęście
  5. Meghan Markle i Harry niedawno zostali rodzicami i już przekazali radosną wiadomość. Gratulacje spływają z całego świata
  6. Nie żyje Marta. Jej ciało znaleziono w lesie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu