Meghan Markle wywołała skandal na Wimbledonie. Interweniowała ochrona, Brytyjczycy w szoku

Meghan Markle wywołała skandal na Wimbledonie. Interweniowała ochrona, Brytyjczycy w szoku Źródło: youtube.com/Nine News Australia

Meghan Markle po urodzeniu swojego pierwszego syna nie próżnuje - wywołała kolejny skandal, tym razem na Wimbledonie. Sytuacja była na tyle poważna, że do akcji musiała wkroczyć ochrona. Wydaje się, że Brytyjczycy mają coraz bardziej dość zachowania księżnej.

Meghan Markle postanowiła wraz z przyjaciółmi wybrać się na Wimbledon. Nie da się cały czas siedzieć w pieluchach, więc wydawałoby się, że to świetna okazja do wspólnego wyjścia. Niestety, to co zapowiadało się na miłe popołudnie, skończyło się skandalem i wyśmianiem księżnej Sussex.

Meghan Markle "zachowywała się paranoicznie". Polegała na swojej ochronie

Czwartego dnia Wimbledonu Meghan Markle umówiła się ze swoimi przyjaciółkami, by wspólnie obejrzeć mecz Sereny Williams. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że na tę okazję wykupiła 40 miejsc w sektorze VIP, by mieć naokoło siebie sporą przestrzeń. Na 40 miejsc wraz z koleżankami zajęła 3, a 2 miejsca rząd wyżej zostały przeznaczone dla ochroniarzy.

Świadkowie pobytu Meghan na meczu mówią, że zachowywała się paranoicznie i nakazała ochronie pilnować, by absolutnie nikt nie robił jej zdjęć. Była to dość ekscentryczna prośba, zważywszy na to, że na meczu pracowało około 2000 fotografów. Gdy tylko widzieli obiektyw skierowany w stronę księżnej, informowali, że jej wizyta ma charakter prywatny.

Prezenterka BBC gorzko wspomina pobyt Meghan na Wimbledonie

- Poczułam klepnięcie w ramię i usłyszałam: "Nie rób zdjęć księżnej, to jej prywatna przestrzeń". Byłam zaskoczona, ponieważ robiłam zdjęcia sobie. Odparłam więc: "A co powiesz tym wszystkim kamerzystom wokół?". W tym momencie staje się dla mnie oczywiste, że Harry i Meghan zachowują się bardziej, jak celebryci, a nie arystokraci. Księżna Kate była na Wimbledonie dwa dni wcześniej i zachowywała się zupełnie inaczej. Spokojnie oglądała mecz, ignorując tysiące osób podekscytowanych faktem, że mogą zrobić jej zdjęcie, opublikować je na Facebooku i pokazać swoim przyjaciołom - relacjonuje prezenterka BBC, Sally Jones.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 Meghan dostało się także od dziennikarza Piersa Morgana, który na antenie Good Morning Britain powiedział:

- Prywatna przestrzeń na Wimbledonie? To po prostu śmieszne. Jesteś księżną Sussex, a nie prywatną osobą. Jeżeli chcesz prywatności, wracaj do Ameryki i żyj prywatnie - te słowa na pewno dotrą do Meghan i są tym, co myślą teraz o niej tysiące Brytyjczyków.

Rodacy są też wściekli, że po raz kolejny złamała dresscode: ubrała się w t-shirt, marynarkę oraz dżinsy. Te ostatnie są zabronione w noszeniu w strefie VIP, przez co jej ubiór wzbudził niesmak.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz miała romans z 30 lat młodszym aktorem! On miał 24 lata, ona 54. Nie uwierzycie, z kim!
  2. Nie uwierzycie, jak wygląda dziecko Omeny Mensah! Gdy zobaczycie zdjęcie, zdębiejecie
  3. Tak szaleją córki Kaczyńskiej, do sieci trafiły zdjęcia. Oniemiejecie, gdy zobaczycie foto z 4:30 nad ranem
  4. Osłupiejecie. Zdjęcia Małgorzaty Sochy spod prysznica wylądowały w sieci, nie miała na sobie kompletnie NIC
  5. Druzgocące nagranie z Agnieszką Włodarczyk w sieci. Aktorka niesamowicie cierpi
  6. Przełomowe wieści ws. ojca dzieci Anny Przybylskiej. To wszystko działo się na oczach jej syna

Źródło: Pudelek

Następny artykuł