Wydało się, kto jest ojcem chrzestnym dziecka Meghan Markle i Harry'ego. Dla wielu będzie to szok

Wydało się, kto jest ojcem chrzestnym dziecka Meghan Markle i Harry'ego. Dla wielu będzie to szok Źródło: youtube.com/today

Meghan Markle i książę Harry wybrali, kto będzie ojcem chrzestnym ich dziecka. Mimo wielu nazwisk, które przewijały się wśród kandydatów na chrzestnego małego Archiego, para królewska w końcu zdecydowała się na konkretnego kandydata, który dostąpi tego zaszczytu. Te szokujące doniesienie dla wielu obserwatorów brytyjskiego dworu będzie niemałym szokiem.

Meghan Markle i książę Harry bardzo niechętnie ujawniają szczegóły z życia swojego dziecka. Jak na razie wiadomo co nieco o narodzinach chłopca, a także o tym, że Markle regularnie zatrudnia coraz to nowsze opiekunki do swojego dziecka. Para książęca Sussex nie chciała jednak wcześniej informować, komu przypadnie w zaszczycie bycie chrzestnym ich latorośli. Informacja ta, ujawniona dzisiaj w brytyjskich mediach, może być prawdziwym wstrząsem dla wszystkich obserwatorów królewskiej familii.

Meghan Markle i Harry kryli to nazwisko przed mediami. Niejasności wobec chrzestnego Archiego

Wśród nazwisk poszczególnych kandydatów na ojca chrzestnego małego Archiego przewijało się wiele kandydatur. Wydawać by się mogło, że najbliższy tej istotnej funkcji będzie William, jednak opór w tej sprawie miała postawić Meghan Markle, chcąca odciąć się trochę od rodziny męża. Media spekulowały także dużo o George'u Clooneyu, który jest znanym przyjacielem Harry'ego i u którego to książę wraz z żoną udaje się na urlop.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Harry wolał kolegę zamiast swojego brata

Okazuje się jednak, że funkcję te przejął przyjaciel księcia Sussex ze studiów, który odegrał niemałą rolę we wspólnym pożyciu pary książęcej. Brytyjskie media i obserwatorzy rodziny królewskiej są oburzeni, ale to najprawdopodobniej Charlie van Straubenzee, czyli kolega Harry'ego ze studiów zostanie ojcem chrzestnym Archiego i zajmie się wychowaniem dziecka w momencie, w którym para książęca Sussex będzie chciała trochę odpocząć od trudów związanych z wychowywaniem swojego pierwszego potomka.

Decyzja ta podyktowana miała być kilkoma argumentami. Charlie przez długi czas pomagał Harry'emu i przez lata pozostawał jednym z jego najbardziej zaufanych przyjaciół, a także pomógł organizować ślub między Markle a synem księżnej Diany. Z drugiej strony, sama Meghan Markle ma lubić van Straubenzeena, w odróżnieniu od Williama i darzyć go wielkim zaufaniem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Z tą miksturą schudniesz nawet 3 kilogramy w tydzień. Potrzebne produkty na pewno masz w domu, ta dieta powala
  4. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  5. Lekarze otworzyli jej czaszkę, by wyciąć nowotwór. Kiedy zobaczyli, co naprawdę było w środku, pobledli
  6. Najnowsza prognoza pogody przeraża. Wiadomo już dokładnie, kiedy do Polski wrócą jeszcze bardziej piekielne upały
     

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News