Atak hakerów, wszczęto śledztwo. Do sieci wyciekły wyjątkowo prywatne zdjęcia Meghan Markle z mężem

Atak hakerów, wszczęto śledztwo. Do sieci wyciekły wyjątkowo prywatne zdjęcia Meghan Markle z mężem Źródło: youtube.com/ VOA News

Meghan Markle jest bardzo wściekła. Z dysku komputera fotografa, którego to amerykańska gwiazda zatrudniła do uwiecznienia swojej uroczystości ślubnej, zniknęły bardzo prywatne fotografie samej ceremonii i wesela. Śledztwo jest w toku, a sam złodziej pozostaje na razie nieuchwytny i dobrze bawi się kosztem całej brytyjskiej arystokracji.

Meghan Markle zmaga się z kolejnym kryzysem. O ile ostatnio głośno było o tym, że księżna szukała męża wśród bogatych Brytyjczyków i wybór Harry'ego był podyktowany wyłącznie pieniędzmi i sławą, o tyle teraz sprawa jest o wiele bardziej poważna. Z dysku komputera fotografa zatrudnionego przez księżną Susseksu do uwiecznienia historycznego momentu zaślubin z synem księżnej Diany zniknęły niepublikowane i mające być częścią wyłącznie prywatnego archiwum fotografie. Jak na razie, nie udało się uchwycić złodzieja, który wysyła członkom brytyjskiej administracji groźby publikacji fotografii.

Meghan Markle jest wściekła. Haker zabrał jej zdjęcia

Nie da się ukryć, że dzień zaślubin Meghan i Harry'ego był jedną z najbardziej symbolicznych chwil w historii samej monarchii. O ile fotografowie obecni na uroczystości zrobili tonę zdjęć, rozsprzedawanych do mediów całego świata, o tyle do niektórych momentów ceremonii i wesela dostęp miał tylko jeden wybraniec. Książę Alexi Lubomirski, wynajęty przez Amerykankę i rodzinę królewską nie odstępował pary nowożeńców na krok i robił mnóstwo niepublikowanych fotografii, które miały trafić wyłącznie do królewskich albumów ze zdjęciami.

Teraz jednak, książę Alexi utracił wartościowe materiały, a haker, który je posiadł prosi o wielkie pieniądze pod groźbą publikacji ujęć z wesela i ślubu. Sytuacja jest bardzo nerwowa, a policja podjęła wszelkie kroki, aby zabezpieczyć prywatną wartość pary książęcej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Haker został "usunięty". Niestety, część zdjęć uciekła

Sam haker, który do tej pory jest nieuchwytny, miał zostać "opanowany" przez brytyjskie służby. Nie przeszkodziło to jednak przestępcy w chociaż częściowej publikacji fotografii, które stają się teraz internetowym przebojem. Widzimy na nich czarno-białe ujęcia księcia Harry'ego oraz Meghan podpisującą akt ślubny. Mimo doniesień wielu źródeł o działalności policji, jedna z osób związanych z dworem powiedziała, że udział funkcjonariuszy nie był aż tak duży, jak przypisują go media.

- Zdjęcia zostały zhakowane, a następnie wyciekły do Internetu. Przeprowadziliśmy wewnętrzne dochodzenie, bez udziału policji. Sytuacja została opanowana – powiedziała w rozmowie z jednym z tabloidów osoba związana z dworem królewskim.

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Płacisz kartą? Banki wprowadzą niedługo wielką zmianę, która może Ci się nie spodobać
  4. Wdowa po Mackiewiczu przerywa milczenie. Mąż bardzo źle ją traktował
  5. Poopadają Wam szczęki! Intymne zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan krążą po sieci
  6. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła polskim miastem. Patrycja zmarła w porażających okolicznościach

źródło: Plotek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu