Meghan Markle zostawiła swojego syna. Kto teraz zajmie się małym Archiem?

Meghan Markle zostawiła swojego syna. Kto teraz zajmie się małym Archiem? Źródło: Wikimedia Commons/Genevieve

Meghan Markle postanowiła zostawić swojego syna. Poddani zastanawiają się, co teraz będzie dziać się z Archiem, a przede wszystkim kto zajmie się dzieckiem. Czekają na wyjaśnienia.

Meghan Markle w ostatnim czasie była bardzo krytykowana za nadużywanie prywatnego samolotu należącego do rodziny królewskiej w momencie, kiedy jej mąż tak mocno zwraca uwagę na problemy z zanieczyszczaniem naszej planety. Jednak to było jeszcze nic w porównaniu z aferą, która ma teraz miejsce. Brytyjskie media rozpisują się o tym, że księżna Sussex zostawiła swojego syna.

Macierzyństwo Meghan Markle od samego początku wzbudzało nie małe kontrowersje. Młoda mama swoim zachowaniem często wzbudza szum w mediach, a na jej temat pojawiają się coraz więcej doniesień. Teraz pojawiła się informacja, że żona Harry'ego zostawiła swojego synka, aby wesprzeć przyjaciółkę.

Meghan Markle poleciała do USA

Mały Archie rośnie jak na drożdżach, jednak wciąż potrzebuje ciągłej opieki, którą powinna zapewniać mu jego mama. Jednak mimo to Meghan Markle niespodziewanie zdecydowała się na nagły wyjazd do USA, który tym razem odbyła liniami komercyjnymi. Wszystko po to, aby wesprzeć swoją przyjaciółkę Serenę Williams, która będzie brała udział w US Open.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Problem w tym, że księżna zostawiła na Wyspach zarówno swojego męża, jak i malutkiego synka, który przecież teraz najbardziej potrzebuje kontaktu ze swoją mamą. Przez to wiele osób zaczęło zarzucać Meghan, że ważniejsza jest dla niej przyjaciółka niż własny syn. Nie brakuje również stwierdzeń, że mając pod opieką małe dziecko powinna zwyczajnie zrezygnować z wyjazdu, a tak mały Archie został pod opieką swojego taty oraz niań.

Księżna nie jest mile widziana?

Co więcej, jak można przeczytać w "Page 6", również trenerzy Williams nie są zadowoleni z przylotu księżnej. Obawiają się, że przyjaciółka może ją rozpraszać podczas gry, a zawodach o takim poziomie nawet chwila nieuwagi może zaważyć o wyniku spotkania. Co więcej, wielu tenisistów jest bardzo przesądnych, a tak się składa, że podczas Wimbledonu Meghan również się pojawiła, aby dopingować Williams i właśnie podczas tego meczu zawodniczka przegrała.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

 - Serena powiedziała trenerowi, że Meghan przyjedzie na finał, kiedy wygrała zeszłej nocy, i teraz wszyscy się martwią, ponieważ tenisiści są bardzo przesądni, a Williams przegrała, gdy księżna przyszła ją oglądać na Wimbledonie - donosi tabloid.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. Kobieta poprosiła męża o pieniądze na papierosy. Gdy odmówił, kilka dni później już nie żył
  4. Kobieta zabiła 8 szczeniąt na oczach psiej matki. W ten sposób chciała dać jej "ważną" nauczkę
  5. Matka miała 3 promile alkoholu we krwi. W wózku płakała 2-letnia córeczka

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News