Markle złamała wielopokoleniową tradycję. Chodzi o Archiego

Markle złamała wielopokoleniową tradycję. Chodzi o Archiego Źródło: instagram/sussexroyal/

Meghan Markle, za każdym razem, gdy tylko ma do tego okazję, pokazuje, że nie dla niej są rygorystyczne dworskie zasady, czy tradycje, które praktykuje się już od wielu pokoleń. Tym razem nie było inaczej i księżna znów zrobiła coś po swojemu.

Meghan Markle po raz kolejny udowodniła, że nie jest zwolenniczką konserwatywnego życia na królewskim dworze. Choć chętnie się na nim znalazła, już zdecydowanie mniej ucieszyła się z wszystkich reguł, do których powinna się stosować. Najwyraźniej księżna nie zamierzała się do niczego zmuszać i już od dnia ślubu pokazuje, że chce żyć na własnych zasadach. Kilkukrotnie złamała królewski protokół, a teraz poszła o krok dalej i przerwała wieloletnią tradycję. 

Meghan Markle chce wychowywać dziecko po swojemu 

Już kilka miesięcy przed porodem media obiegały informacje, że księżna ma zamiar wychowywać dziecko na własnych warunkach. Potwierdzenia plotek nie trzeba było długo szukać, bo sama Meghan niejednokrotnie je nasuwała. Nieinformowanie o płci dziecka, baby shower, chęć porodu w domu, czy oryginalne imię... wymieniać można by bez końca.  

Księżna przerywa dworską tradycję

Meghan po raz kolejny poszła własną drogą i postanowiła nie wybierać dla Archiego wózka, na który od wielu pokoleń stawiały damy dworu. Mowa o Silver Cross, który od od długiego czasu nie zmienia swojego dizajnu. Już dawno tradycją stało się, że księżne wybierały wspominany wózek dla każdego swojego dziecka, co zdecydowanie popierała królowa Elżbieta II

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Księżna Sussex zdecydowała się jednak na coś zupełnie innego, co nawet w najmniejszym stopniu nie przypomina iście "królewskiego wózka". Jego dokładna nazwa to Bugaboo Foxi cieszy się on ogromną popularnością wśród największych amerykańskich gwiazd. Wygląd wózka jest naprawdę nowoczesny, co może nieszczególnie spodobać się królowej. Możliwe jednak, że i tym razem monarchini puści to płazem, bo jeśli chodzi o Meghan, niejednokrotnie przymykała oko na jej "unowocześnienia".  

instagram/shopbabybliss/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. W kilkanaście minut duże polskie miasto zostało zupełnie zalane. Kolejne obszary Polski zagrożone potężnymi nawałnicami
  4. Urodziła pięcioro dzieci. Niestety, do domu wróciło z nią tylko jedno
  5. Światowe media obiegła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje legendarny gwiazdor, odszedł nieoczekiwanie w nocy     

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News