Mamy zdjęcia z chrztu dziecka Meghan Markle i Harry'ego. Będziecie przecierać oczy ze zdumienia, gdy zobaczycie jak ubrali bobasa

Mamy zdjęcia z chrztu dziecka Meghan Markle i Harry'ego. Będziecie przecierać oczy ze zdumienia, gdy zobaczycie jak ubrali bobasa Źródło: Instagram/Sussex Royal

Meghan Markle i książę Harry ochrzcili swoje dziecko. Uroczysta ceremonia odbyła się dzisiaj, a malutki Archie Harrison przyjął sakrament z rąk arcybiskupa Canterbury. Będziecie przecierać oczy ze zdumienia, kiedy zobaczycie, co mały książę miał na sobie w tym momencie.

Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami 6 maja 2019 roku. Dzisiaj miał miejsce uroczysty chrzest malca. Archie Harrison przyjął sakrament z rąk arcybiskupa Centerbury, a była to prywatna impreza zarezerwowana tylko dla najbliższych. To, co może zaskoczyć, to strój, w jaki został ubrany mały książę. Pojawiły się już pierwsze zdjęcia z tego wydarzenia i wywołują one zdziwienie. 

Meghan Markle i książę Harry ochrzcili syna 

Meghan Markle i książę Harry razem z resztą brytyjskiej rodziny królewskiej bardzo cieszyli się, że wreszcie mogą ochrzcić swojego syna. Odbyło się to w kaplicy na zamku w Windsorze, a na liście gości znaleźli się sami najbliżsi książęcej pary. 

Właśnie pojawiły się pierwsze zdjęcia z tej kameralnej, ale jakże ważnej imprezy. Będziecie przecierać oczy ze zdumienia, kiedy zobaczycie to, w co Meghan Markle i Harry ubrali swojego syna. Trzeba przyznać, że jest to bardzo wyjątkowy strój. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wyjątkowy strój księcia podczas chrztu

Początkowo chrzest Archiego Harrisona planowany był na wczoraj, ale zmieniono datę, by mógł się na nim pojawić także dziadek malucha, książę Karol. W uroczystości nie brała natomiast udziału królowa Elżbieta II, gdyż miała inne ważne obowiązki w Szkocji. Nie zabrakło za to oczywiście księżnej Kate i Williama.

Meghan Markle i książę Harry opublikowali na swoim oficjalnym profilu instagramowym zdjęcia z tej pięknej uroczystości. Jest to jedyna dokumentacja z chrztu Archiego, bo dziennikarze nie zostali zaproszeni na tę uroczystość. Brytyjskiej rodzinie królewskiej zależało na tym, żeby było to kameralne i prywatne święto, największe zainteresowanie wzbudził jednak strój bobasa. 

Mały Archie Harrison przyjął chrzest w osobliwym stroju. Miał na sobie jasną suknię wykonaną przez nadworną krawcową królowej, Angelę Kelly. Kreacja jest repliką tej, którą na chrzest własnej córki zamówiła królowa Wiktoria w roku 1841. Taka decyzja rodziców wynikała z tradycji, która została ustanowiona w 2004 roku. Od tamtej pory wszystkie królewskie dzieci chrzczone są w tym stroju. Malutki syn Meghan Markle i księcia Harry'ego prezentuje się w nim niezwykle wytwornie, ale i niecodziennie dla przeciętnego człowieka. 

Źródło: Instagram/Sussex Royal

ZOBACZ TAKŻE

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Papież Franciszek pozbawi Jana Pawła II świętości? Katolicy nie dowierzają
  4. Julia Wieniawa bez makijażu nie jest już taka ładna? Zdjęcia nieumalowanej celebrytki hitem sieci
  5. "Grzyby rozeszły się z jelit". Informacje o chorobie Kurdej-Szatan przerażają
  6. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  7.  

Źródło: Instagram/ Sussex Royal

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News