Brytyjczycy nie dowierzają. Elżbieta II odrzuciła zaproszenie na chrzest syna Markle i Harry'ego

Brytyjczycy nie dowierzają. Elżbieta II odrzuciła zaproszenie na chrzest syna Markle i Harry'ego Źródło: YouTube - CBS This Morning

Meghan Markle niebawem będzie organizować chrzest swojego pierwszego syna. Dotarły do nas szokujące wieści, wedle których na uroczystości zabraknie królowej Elżbiety II. To wielki cios dla całej rodziny królewskiej.

Meghan Markle od dłuższego czasu przygotowywała się do uroczystości chrztu swojego syna Archiego. Do uroczystości miało dojść w pierwszy weekend lipca, a młodzi rodzice bardzo starali się o to, by wszystko było przygotowane w odpowiedni sposób. Wiele wskazuje jednak na to, że ceremonia nie odbędzie się w taki sposób, jaki wymarzyli sobie książę i księżna Sussex.

Wszystko przez decyzję królowej Elżbiety II, która całkowicie rujnuje plany rodziców księcia Archiego. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, najstarsza przedstawicielka rodziny królewskiej nie pojawi się na uroczystości dotyczącej jej prawnuczka. Wiadomość ta z pewnością jest wielkim ciosem dla księcia Harry'ego i Meghan Markle, którzy liczyli na to, że królowa zaszczyci chrzciny swoją obecnością.

Meghan Markle będzie zawiedziona po decyzji królowej Elżbiety

93-letnia monarchini wciąż nie zamierza wycofywać się z życia publicznego z racji na swój wiek. Kobieta nadal decyduje się na wiele wizyt, w związku z czym jej terminarz jest bardzo napięty. Co ciekawe, to właśnie natłok obowiązków ma być powodem nieobecności królowej Elżbiety w trakcie chrzcin jej prawnuka. Dziennikarze zajmujący się rodziną królewską twierdzą, że książę Harry i Meghan Markle są zawiedzeni decyzją monarchini.

Co ciekawe, uroczystość była zaplanowana na dzisiaj, jednak w ostatniej chwili została przesunięta. Wszystko przez to, że dziś książę Karol kończy swoją wizytę w Walii. Przez tydzień przebywał tam z racji 50-lecia nadania tytułu księcia tego kraju. Ceremonia odbędzie się w niedzielę, by dziadek małego Archiego mógł być podczas niej obecny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Meghan Markle może czuć się zlekceważona

Królowa Elżbieta będzie przebywała wraz z księciem Filipem na tygodniu Holyrood w Szkocji. Jest to ważna uroczystość, której nie da się w żaden sposób przełożyć. Warto przypomnieć, że królowa Elżbieta nie była obecna również przy chrzcie księcia Louisa, jednego z synów księcia Williama i Kate Middleton.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat aktora ''M jak miłość''. Na własnej skórze przekonał się, czym jest skrajna BIEDA
  2. Piękna gwiazda ''Na Wspólnej'' zmagała się ze STRASZLIWĄ chorobą. Ukrywała to przed całym światem
  3. Zapowiada się spektakularny rozwód. Królowa Elżbieta w centrum ogromnego skandalu
  4. Lincz na Dominikę Gwit za film o higienie intymnej. Tym razem grubo przesadziła?
  5. To za niego wychodzi za mąż. Gwiazda "Barw Szczęścia" pokazała zdjęcie narzeczonego
  6. Absolutny brak człowieczeństwa. Para skatowała na śmierć dwoje niepełnosprawnych dzieci, a ich zwłoki potraktowała jak śmieci
     

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News