Jest nagranie. Mężowi Meghan Markle puściły nerwy przy wszystkich

Jest nagranie. Mężowi Meghan Markle puściły nerwy przy wszystkich Źródło: Instgram/Sussex Royal

Meghan Markle razem ze swoim mężem odbyła niedawno podróż po Afryce. Podczas tej wyprawy Harry'emu w pewnym momencie puściły nerwy. Nagranie z tego wybuchu złości jest dostępne w sieci.

Meghan Markle, jak wszyscy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej, znajduje się pod ciągłą presją ze strony mediów. Ostatnio mąż księżnej nie wytrzymał i dał upust swoim negatywnym emocjom. Jego wybuch złości został nagrany i opublikowany w sieci. Nikt wcześniej nie widział księcia Harry'ego w takim stanie. 

Meghan Markle i książę Harry odbyli podróż do Afryki

Meghan Markle i książę Harry skończyli właśnie swoją 10-dniową podróż po Afryce. Odwiedzili kilka krajów, zapoznali się z lokalną społecznością i włączyli w działające na miejscu akcje charytatywne. Po wizycie książęcej pary w klinice Malawi doszło do nieprzyjemnego incydentu.

Książę Harry w ostry sposób odniósł się do dziennikarki, która zadała mu dość kontrowersyjne pytanie. Reakcja arystokraty została uwieczniona na filmiku. Po tej sytuacji przedstawiciel brytyjskiej rodziny królewskiej wydał ważne oświadczenie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Treść oświadczenia 

Dziennikarka zwróciła się do księcia Harry'ego, gdy ten wsiadał już do samochodu po odwiedzinach w klinice w Malawi, w której leczy się przypadki zachorowań na malarię czy AIDS. Rhiannon Mills postanowiła zatrzymać arystokratę i zapytać go, co zamierza osiągnąć takimi działaniami. Jej słowa zostały odebrane przez księcia za bezczelne, bo można było odnieść wrażenie, że dziennikarka kpi z charytatywnej działalności Windsorów. 

Książę Harry bardzo zdenerwował się tym, co usłyszał i w ostry sposób upomniał Mills. Zdecydowanym gestem nakazał jej się oddalić.

- Rhiannon, nie zachowuj się tak - powiedział w kierunku natarczywej dziennikarki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać
2. Ojciec gwałcił swojego małego syna, a później oddawał swoim kolegom. Na jaw wyszły koszmarne kulisy sprawy, tylko dla osób o mocnych nerwach

Ten incydent zapadł w pamięci księcia Harry'ego tak bardzo, że jeszcze tego samego dnia postanowił wystosować poważne oświadczenie dotyczące brytyjskich tabloidów i postępowania osób, które dla nich piszą. Odwołał się do tego, jak dziennikarze traktują obecnie jego żonę, Meghan Markle i porównał to do sytuacji, z którą musiała się borykać jego tragicznie zmarła matka, księżna Diana. 

- Straciłem matkę i teraz patrzę, jak moja żona pada ofiarą tych samych, potężnych sił- napisał arystokrata. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Nie żyje gwiazda kultowego serialu emitowanego na TVP. Przegrała walkę z rakiem
  4. Złapał ją za pośladek i mocno ścisnął. Ślub zamienił się w koszmar
  5. Nie mogła wejść do domu, usiadła i zaczęła płakać. Wtedy jej zrozpaczony kot zrobił niesamowitą rzecz

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News