Tragedia. Nie żyje bliska Meghan Markle osoba

Tragedia. Nie żyje bliska Meghan Markle osoba Źródło: instagram.com/ therealpeterlindbergh

Meghan Markle w żałobie. Przedstawicielka rodziny królewskiej, jak też wielu celebrytów na całym świecie, opłakuje osobę, która przez lata kreowała wizerunek największych artystów na świecie. Mimo że księżna obecnie skupia się najbardziej na wychowaniu dziecka, postanowiła uczcić pamięć o swoim bliskim we wzruszających słowach.

Meghan Markle obchodzi żałobę. Księżna, która zajmuje się obecnie wychowaniem dziecka, została zaskoczona bardzo przykrą wiadomością o śmierci jednej ze swoich najbliższych osób. W smutku po odejściu artysty pozostają także inne gwiazdy Hollywood, celebryci i twórcy, którzy mieli zaszczyt współpracować z jednym z najlepszych fotografów prasowych XX i XXI wieku.

Meghan Markle wstrząśnięta smutną wiadomością. Nie żyje bliska jej sercu osoba

Osobą, którą dzisiaj opłakiwała księżna Sussex, jest legendarny fotograf Peter Lindbergh. Twórca, który przez całe lata swojej kariery współpracował z największymi gwiazdami Hollywood, był dla Markle nie tylko fotografem, ale także przyjacielem, na którego arystokratka zawsze mogła liczyć. To właśnie jemu matka prawnuka Elżbiety II zaproponowała współpracę przy stworzeniu fotografii dla brytyjskiego Vogue'a, którego edycję we wrześniowym numerze nadzorowała księżna Susseksu.

Dzisiaj grzeje: 1. Śledztwo ws. Bieniuka zostało utajnione. Prokuratura wyjaśnia nagłe okoliczności
2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskim rządzie. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

- Jego prace są cenione na całym świecie za uchwycenie istoty tematu, odżegnanie się od masowej sprzedaży zdjęć, a także preferowanie naturalnego piękna, podkreślonego minimalnym makijażem. […] Księżna Sussex pracowała z Peterem w przeszłości. Osobiście wybrała go do sfotografowania 15 kobiet na okładkę wrześniowego wydania British Vogue, którego powstanie nadzorowała. Nie ma innego fotografa, którego uważała za godnego twórcę tego znaczącego projektu – czytamy w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych pary książęcej Sussex.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdy wspominają Lidbergha

Markle nie jest jedyną osobą, która postanowiła oddać hołd zasłużonemu artyście w mediach społecznościowych. Słowa swojego uznania przesłały m.in. aktorka Charlize Theron, a także modelka Linda Evangelista.

- Moje serce jest złamane. Peter Lindbergh był geniuszem i absolutnym mistrzem swojego rzemiosła. Ale poza tym, co czyniło go naprawdę wyjątkowym, była jeszcze jego konsekwentna życzliwość, ciepło i niesamowite poczucie humoru. Jedna z najlepszych istot ludzkich, jakie kiedykolwiek spotkałem. Nigdy cię nie zapomnę, przyjacielu - wspominała w swoich social mediach Theron.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach
  4. Skąd pochodzi Violetta Villas? Niesamowita historia
  5. Dopiero teraz wyszło na jaw. Nietypowe wydarzenia na pogrzebie Woźniak-Staraka, nagle wszyscy zaczęli zdejmować buty

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł