Chrzest Archiego skrywa jeden mały sekret. Meghan Markle długo nie chciała go ujawnić

Chrzest Archiego skrywa jeden mały sekret. Meghan Markle długo nie chciała go ujawnić Źródło: YouTube - TODAY

Meghan Markle przywitała kilka miesięcy temu na świecie swojego pierwszego syna. Już niebawem dojdzie do chrztu małego Archiego. Para książęca skrywa przed uroczystością sekret, którego długo nie chciała ujawnić.

Meghan Markle do tej pory nie ujawniała zbyt wielu wiadomości na temat jej malutkiego syna, który przyszedł na świat dopiero kilka miesięcy temu. Przed porodem księżnej pojawiało się wiele sensacyjnych informacji na temat tego, co obecnie dzieje się w pałacu Buckingham, jednak po narodzinach dziecka wszelkie plotki ucichły. Księżna Sussex zajęła się opieką nad swoim pierworodnym, w związku z czym rzadko mieliśmy okazję oglądać ją publicznie.

Już niebawem dojdzie do chrztu młodego Archiego, w związku z czym para książęca musiała poczynić wielkie przygotowania. Dowiadujemy się, że do ceremonii dojść ma już w tym tygodniu, co oznacza, że Meghan Markle i książę Harry przeżywają obecnie dni pełne stresu. Oboje chcą, by wszystko odbyło się tak, jak sobie wymarzyli.

Meghan Markle niebawem ochrzci młodego Archiego

Pierwsze doniesienia prasy wskazują na to, że do uroczystości dojdzie już w tą niedzielę w prywatnej kaplicy na zamku Windsorów. Z tej okazji para postanowiła zatrudnić zaprzyjaźnionego fotografa Chrisa Allertona, z którym oboje mieli okazję już współpracować przy okazji ślubu. Efekty jego pracy były bardzo zadowalające, w związku z czym mężczyzna będzie miał po raz okazję wykazać się w trakcie uroczystości rodziny królewskiej.

Ceremonię poprowadzić ma arcybiskup Canterbury, który do tej pory był obecny przy wszystkich najważniejszych uroczystościach rodziny królewskiej. Tym razem Meghan Markle i książę Harry nie decydowali się na odejście od tradycji.

Meghan Markle przygotowuje się do ceremonii

Długo w tajemnicy skrywane było to, kogo młodzi rodzice wybiorą na ojca i matkę chrzestną dziecka. Póki co wiadomo, że nie chcą oni stawiać na nikogo ze świata celebrytów. Niewykluczone, że zostanie nim ktoś z rodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Meghan Markle i książę Harry twierdzą, że wybrali już rodziców chrzestnych, jednak podjęli decyzję, że pozostaną oni anonimowi.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Rodzina gwiazdora „Ranczo” odchodzi od zmysłów. Smutne informacje o jego stanie zdrowia
  4. Pracownica Rydzyka nie wytrzymała i ujawniła szokującą tajemnicę. W tle Jan Paweł II, wbije was w ziemię
  5. Małgorzata Kożuchowska już tak nie wygląda. Przeszła metamorfozę, która odbiera mowę (Zdjęcia)
  6. PiS zrzuca nieoczekiwaną bombę na Biedronkę i Lidla. Wasze portfele aż zawyją z bólu, będziecie wściekli
  7. Oliwia Bieniuk ubrała się w słynny strój Roksany Węgiel! Obie są jeszcze dziećmi, internauci oniemieli

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News