Porażające doniesienia prasy o Harrym i Meghan. Wybuchła kłótnia, konieczna była interwencja policji

Porażające doniesienia prasy o Harrym i Meghan. Wybuchła kłótnia, konieczna była interwencja policji Źródło: Rex Peatures/East News

Meghan Markle i Harry są parą, o której regularnie piszą tabloidy. Ich związek oraz niedawna przeprowadzka do Las Angeles była szokiem zarówno dla wielu ludzi, jak i samej rodziny królewskiej. Niektórzy twierdzą, że Meghan zmusiła Harry'ego do przeprowadzki, Na temat jej trudnego charaktery powstały już legendy. Ostatnio doszło w ich domu do kłótni, która zakończyła się interwencją policji.

Meghan Markle jest amerykańską aktorką oraz aktywistką. Jej związek z Harrym od samego początku wzbudzał wiele kontrowersji - głównie ze względu na to, że kobieta już wcześniej była zamężna. Aktorka spotykała się z Trevorem Engelsonem, z którym rozwiodła się w 2013 roku. Z Harrym zaczęła się spotykać w 2016 roku, co na początku para skrywała przed światem. Gdy wiadomość dotarła do tabloidów, rozpoczęła się nagonka medialna na Meghan,. Mimo wszystko para oficjalnie ogłosiła swój związek.

Meghan Markle wszczęła awanturę? Interweniowała policja

Meghan Markle uchodzi za osobę bardzo przebojową, ale jednocześnie też despotyczną i oschłą. Aktorka podobno nie znosi sprzeciwu. Według osób przebywających w jej bliskim otoczeniu, omamiła Harry'ego oraz zmusiła do przeprowadzki do Los Angeles, gdzie chciała kontynuować karierę aktorską. Książę podobno bardzo źle zniósł całą sytuację. Media informowały nawet, że w ostatnim czasie trafił do szpitala psychiatrycznego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magazyn "New Idea" doniósł, że w posiadłości Harry'ego i Meghan doszło do strasznej awantury, która niemal nie zakończyła się bijatyką. Tabloid opublikował zdjęcie radiowozu policji, który miał pojawić się pod domem pary. Według jednego z informatorów małżeństwo nieustannie się kłóci. Meghan podobno co chwila wybucha oraz rzuca przedmiotami, które znajdują się jej pod ręką. Powodem ma być to, że jej plan wielkiego powrotu do Los Angeles się nie powiódł. 

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła tragiczna wiadomość. Z powodu koronawirusa zmarł uwielbiany lekarz

2. Młoda mama nudziła się na kwarantannie. Zrobiła córce rzecz, przez którą internauci zmieszali ją z błotem

- Jest wściekła, że jej powrót do Los Angeles nie był wydarzeniem. Czuje się lekceważona przez branżę. Harry też ją rozczarowuje, ma mu za złe, że przestał się starać i nie podoba mu się życie w Stanach. Bez przerwy chodzi w poszarpanej koszulce polo, co bardzo ją denerwuje. Poślubiła księcia, a nie jakiegoś łachudrę - wyznał informator. Podobno sam Harry żałuje, że w ogóle zgodził się na przeprowadzkę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media obiegła smutna wiadomość. Fatalny finał poszukiwań 4-latka
  2. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Uwielbiany były sportowiec zginął podczas zamieszek
  3. Porównano obecne ceny truskawek i ceny sprzed roku. Różnica przyprawia o zawrót głowy
  4. Sławomir coraz mniej przypomina siebie. Jego nowe zdjęcie zdumiewa, fani nie mogli go poznać
  5. Spacerując po cmentarzu natrafiła na widok, którego nie da się zapomnieć. Wygląd grobu sprawia, że przechodzą ciarki
  6. Smutek właścicieli restauracji. Ich biznesy upadły po wizycie Magdy Gessler

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News