Meghan i Kate są w straszliwym konflikcie, ujawniono prawdę!
Bartłomiej Chudy - 19 Grudnia 2018

Meghan i Kate są w straszliwym konflikcie, ujawniono prawdę! "Szpony poszły w ruch"

Księżna Kate doświadcza coraz gorszych relacji z Meghan Markle - dowodzą brytyjskie tabloidy. Obie panie, zamiast łączyć siły, "podkręcają" napięcie na dworze brytyjskim. O co walczą ze sobą księżne?

Księżna Kate jeszcze nie tak dawno była uznawana za jedną z przyjaźniej nastawionych osób do Meghan Markle. Ostatnie doniesienia pokazują jednak, że klimat między paniami zdecydowanie się ochłodził. Ich relacja rzutują na atmosferę na dworze królewskim.

Księżna Kate i Meghan Markle w konfrontacji. Dzielą dwór brytyjski

Obie damy, poza tym że są żonami brytyjskich następców tronu, są silnymi i charakternymi osobistościami. Wprowadzają to zastanej i rządzącej się prawami arystokratycznymi monarchii powiew świeżości. Dostrzec to można nie tylko w gestach, ale zwykłych, ludzkich zachowaniach obu dam. Zdaniem informatorów brytyjskiej prasy bulwarowej układ sił w rodzinie królewskiej został zaburzony po majowym ślubie Meghan i Harry'ego. - Jeśli wprowadzasz dwie niezależne, silne kobiety z zewnętrznego świata do rodziny królewskiej, zderzenie jest nieuniknione i można było to przewidzieć. Szpony poszły w ruch – napisał informator brytyjskiego tabloidu "People". Plotki w prasie podgrzał fakt, że Meghan i książę Harry wkrótce mają wyprowadzić się z pałacu Kensington. Jak wieść niesie powodem jest stworzenie nowej przestrzeni dla przyszłego dziecka. Nieoficjalne doniesienie wskazują, że przyczyny są inne. Rozdającą karty jest ostatnio księżna Meghan. Skupia na sobie największa uwagę, głównie przez to, że z trudem łączy prywatne plany i przynależność do rodziny królewskiej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
claudia schifferKiedyś zachwycały wszystkich urodą, a dziś? Jak zmieniły się supermodelki lat 90.Czytaj dalej
- Meghan zmaga się z problemami. Nie może znaleźć swojego miejsca w rodzinie. Jej ambicje i chęć realizowania ich kłócą się z tym, co reprezentuje sobą Kate – powiedział informator portalu. Wyścig po względy i pozycję w rodzinie królewskiej przybrał poważne rozmiary. Meghan Markle jeszcze przed swoim ślubem zaatakowała księżną Kate. Tabloidy piszą, że poszło o fason sukienki. Na wieść o niepochlebnym komentarzu Markle Kate miała się nawet popłakać. Kolejne dni przynoszą nowe, zaskakujące wieści z pałacu Kensington. W obliczu kolejnych lat, a nawet dekad publicznej prezencji panie muszą znaleźć choćby względną nić porozumienia. W przeciwnym razie zostanie konfrontacja, a od niej już niedaleko do bardziej "krwistych" publikacji uderzających przy okazji w dobre imię monarchii.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ukrywane zdjęcia Meghan Markle ujrzały światło dzienne! Księżna popełniła ogromny błąd
  2. Księżna Diana tego nie zrobiła! Meghan Markle znów w centrum skandalu
  3. Mroczna i zła strona Meghan Markle ujawniona. Bliscy mają jej dość
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
Meghan MarkleNajpiękniejsze pierścionki zaręczynowe gwiazd [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News