MEGA kontrowersja w szkole. "Dzieci, dziś nauczymy się jak obciągać"

MEGA kontrowersja w szkole. "Dzieci, dziś nauczymy się jak obciągać"

Metody, za pomocą których wiele zachodnich krajów uczy dzieci edukacji seksualnej, budzą wielkie kontrowersje, a niekiedy wręcz sprzeciw Polaków. Do listy państw, mających osobliwe podejście do tej materii dołącza Belgia za sprawą strony internetowej, której nazwę możemy przetłumaczyć jako "Wszystko o seksie".

W Belgii proces edukacji seksualnej rozpoczyna się bardzo wcześnie, gdyż już 7-letnie dzieci uczą się o życiu intymnym. Wspomniana strona jest jedną z pomocy naukowych podczas zajęć edukacji seksualnej w Belgii.

"Głęboka pozycja" dla 7-latków

Po załadowaniu się witryny, oczom użytkowników ukazują się niedwuznaczne rysunki, przedstawiające różne pozycje seksualne. Oprócz wspomnianych ilustracji na stronie dzieci mogą zapoznać się z szerokim wachlarzem zróżnicowanych zabawek erotycznych, który przyprawiłby o zawrót głowy niejednego dorosłego. Rządowa strona oferuje także szkolenie z zakresu kontroli płodności oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Wiek odwiedzających stronę w zamyśle rządzących ma wynosić od 7 do 15 lat. Na "Wszystko o seksie" dzieci poznają również różne warianty współżycia, w tym, jak określają ją twórcy witryny, "pozycję głęboką". Wielu belgijskich rodziców jest zszokowanych treściami, z którymi muszą mieć do czynienia ich dzieci. Jeden z ojców twierdzi, że jego dwie córki w wieku 7 i 9 lat nieustannie zasypują go pytaniami o to jak wiele jest pozycji, czy mogą to robić z kolegami ze szkoły i czy aby było przyjemnie trzeba brać narkotyki. Z inicjatywy zadowolony jest natomiast minister kultury ds. młodzieży Sven Gratz, który, jak sam twierdzi, "jest zwolennikiem mówienia otwarcie o seksualności, bez tabu". Źródło: wrealu24.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News