Nie słabną kontrowersje wokół polskiej żywej Barbie. Dodatkowo oliwy do ognia dolała podczas swojego ostatniego występu w słynnym porannym programie telewizji TVP „Pytanie na śniadanie”. 

Anelli pierwszy raz usłyszeliśmy w połowie listopada. Żywa Barbie gościła w programie „Dzień dobry TVN”. Teraz wywiadem z nią mogą się pochwalić tylko media z porządnym budżetem. Według doniesień portalu Pudelek taka przyjemność to koszt rzędu 3,5 tys. zł.

ZOBACZ TAKŻE: Polska Barbie ujawnia, jak zdominowała Prokopa. „Całkiem się podporządkował”

Polska Barbie wydała fortunę na operacje plastyczne

Anella chcąc upodobnić się do ideału, którym według niej jest Barbie przeszła szereg operacji plastycznych, na które wydała łącznie 150 tys. zł. Kobieta zapowiedziała, że nie zamierza na tym poprzestać.

– Zawsze się sobie podobałam, choć teraz podobam się bardziej. Mam swoje cele i nie uważam tego za uzależnienie, ponieważ we wszystkim trzeba zachować rozsądek. Chciałabym na pewno poprawić jeszcze piersi, pupę, nos, z którego nadal nie jestem zadowolona – powiedziała Anella.

Awantura z chirurgiem plastycznym

W programie z żywą Barbie gościła również lekarz medycyny estetycznej, która opowiedziała również o tym, że zdarzało jej się odsyłać klientki, które miały specyficzne wymagania, ponieważ jest świadoma z powikłań, które mogą nastąpić w skutek przeprowadzenia takiej ingerencji. Żywa Barbie była bardzo poruszona tą wypowiedzią i powiedziała lekarce, że w taki sposób pozbawia pieniędzy siebie i polską gospodarkę, bo takie odesłane z kwitkiem kobiety, będą szukały pomocy za granicą.

Annela była do tego stopnia poruszona, że nie potrafiła zapanować nad tonem swojej wypowiedzi. Na pomoc wezwała „Dudusia”, swojego życiowego partnera, który miał ją wesprzeć w tej sprzeczce.

Poniżej zobaczcie filmik video

https://www.youtube.com/watch?time_continue=188&v=2sQ4fEJrRoU

Źródło: VOD TV

ZOBACZ TAKŻE: Nowa gwiazda internetu. Połączenie lalki Barbie z Hulkiem

Ile dała, żeby mieć TAKIE ciało? Oto pierwsza polska żywa Barbie!


Kandydatki Miss Polonia 2017 w bikini - która podbije serca Polaków?

...

Zobacz również