Stało się to, co przewidywano już od dawna. Ziobro właśnie WYLECIAŁ z hukiem na bruk, teraz już się nie wywinie. W końcu wyleciał po tym, co mówił.

Większość przewidywała taki scenariusz, teraz już jest koniec. Jan Ziobro został wyrzucony ze składu kadry B. Taką decyzję podjęł Polski Związek Narciarski.

ZOBACZ TAKŻE: Kukiz’15 OFICJALNIE znika! Lider zrozpaczony, marzenia legły w gruzach

Ostatnie wypowiedzi Jana Ziobry zaowocowały jego zawieszeniem kariery, a w konsekwencji o skreśleniu z kadry. Posądzał on związek, a także takie osoby jak Adam Małysz o machloje w PZN i to, że członkowie podkładają mu kłody pod nogi, nie dając rozwijać swojej kariery.

Ziobro właśnie WYLECIAŁ z hukiem

Wszystkie jego wypowiedzi znajdują się na Facebooku na jego profilu. W kilku częściach Ziobro opowiada o jego trudnościach w kadrze i niesprawiedliwym traktowaniu przez trenerów.

Po zapoznaniu się z przebiegiem uczestnictwa oraz ze stanowiskiem sztabu szkoleniowego Kadry B oraz Dyrektora Adama Małysza, które dotyczyły publicznych wypowiedzi zawodnika Jana Ziobry, Prezydium PZN stwierdza, że odczucia zawodnika o dyskryminowaniu Go przez członków sztabu szkoleniowego są nieuzasadnione, a powołania do udziału w zawodach FIS były podyktowane tylko i wyłącznie aktualnym poziomem sportowym – czytamy w pierwszej części oświadczenia.

ZOBACZ TAKŻE: Hańbiące odkrycie! Słynny aktor na niesławnej liście Ziobry

Związek zalecił także Małyszowi i pozostałym członkom kadry, aby nie udzielali się więcej na ten temat.

W związku z oświadczeniem zawodnika o zawieszeniu swojej kariery sportowej, Prezydium PZN podjęło decyzję o skreśleniu Jana Ziobry ze składu Kadry Narodowej B w skokach narciarskich z dniem 15.01.2018 roku. Prezydium PZN stwierdza także, że medialne zamieszanie w tej sprawie i w tym okresie działa negatywnie na przygotowania zawodników do Igrzysk Olimpijskich i zaleca członkom sztabów szkoleniowych Kadr Narodowych A, B i Młodzieżowej C oraz Dyrektorowi Adamowi Małyszowi, nieudzielanie wypowiedzi na ten temat – czytamy.

Ci sportowcy zszokowali wszystkich... [ZDJĘCIA]


10 najseksowniejszych tenisistek świata [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również