Medialna BOMBA! Jednym artykułem zniszczyli Wojewódzkiego, Jakóbiaka i Chajzera!

Medialna BOMBA! Jednym artykułem zniszczyli Wojewódzkiego, Jakóbiaka i Chajzera!

Celebryci prowadzą z mediami otwartą wojnę od wielu lat i pomimo wielkich wysiłków, zdają się ją przegrywać. Nie pomagają pozwy i groźby, paparazzich nie odstrasza nic, a gwałtowne reakcje na ich działalność, tylko napędzają popyt na ich usługi. Wojewódzki, Jakóbiak i Chajzer, tym razem to ta trójka znalazła się pod potężnym ostrzałem klawiatur i zostali zniszczeni jednym artykułem. 

Salony, flesze i luksus, tak celebryci przedstawiają nam swoje życie. Są jednak środowiska, które obraz ten starają się burzyć i trzeba przyznać, że wychodzi im to wcale dobrze. Przeciętnego czytelnika dużo bardziej obchodzą skandale czy wpadki niż ładne zdjęcia i kolejne skrupulatnie wyreżyserowane występy telewizyjne. Upragnionego przekazu dostarcza im m.in. portal pudelek.pl, który z gwiazdami polskiego przemysłu rozrywkowego ma na pieńku od samego początku. Tak ostrego ataku mediów tabloidowych na polskich celebrytów jeszcze nie było. Obu stronom puściły nerwy, jednak mediom brukowym puściły już nerwy. Przeprowadziły właśnie atak na swoich największych oponentów wśród celebrytów. Akcja spotkała się z mieszanymi reakcjami.

Filip Chajzer

Na twarz kampanii Pepsi spadły potężne gromy, mające na celu uwidocznienie jego hipokryzji. Redakcja Pudelka mocno uderzyła w Chajzera, pisząc, że "jest takim samym hejterem jak Ci, których publicznie hejtuje. Autorzy artykułu, polecają mu odstawienie internetu i w celu uspokojenia nerwów, spożycie naparu ziołowego.

Kuba Wojewódzki

Niektóre gwizdy szklanego ekranu są zbyt kontrowersyjne nawet dla portali plotkarskich. Kuba Wojewódzki prowadzi z Pudelkiem osobistą wojnę, gdyż zaczepki w stronę jednego z jego redaktorów usilnie zamieszcza nawet w swoich felietonach. Tabloid twierdzi, że dziennikarz ma na jego punkcie obsesję, która prędzej czy później okaże się dla niego szkodliwa. Zdaniem tabloidu furia celebryty wywołana jest, pokazywaniem przez nią faktów, z którymi najwyraźniej nie potrafi się on zmierzyć i za wszelką cenę chce ukryć.

Łukasz Jakóbiak

Mimo, że jest coachem, mediów nie wytrenował, tak aby nie sprawiały mu problemów. Redakcja strony nie przepada za nim, a to z jednego powodu, mianowicie zrzucania winy na nią winy z racji swoich niepowodzeń. Co ciekawe, by ją udobruchać, wysyłać ma kwiaty na jej adres, a jego biznes wydaje się prosperować. - I przestań kłamać na mieście, że przez nas straciłeś zlecenia, pieniądze i w ogóle życie w luksusie. Po pierwsze - nie przez nas, tylko przez swoje obrzydliwe kłamstwa i manipulacje. Po drugie - Twój biznes doskonale prosperuje, wróciłeś do wykładów, cały w uśmieszkach bawisz się świetnie na salonach - czytamy na stronie. źródło: pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News