Córka prezydenta, Kinga Duda, wzbudziła zainteresowanie mediów jeszcze w czasie kampanii wyborczej. Młoda, atrakcyjna dziewczyna była idealnym celem dla plotkarskich portali i mediów zajmujących się życiem celebrytów. Problem polega na tym, że Kinga nie chce zostać celebrytką. 

Ola, córka prezydenta Kwaśniewskiego oraz Kasia, córka premiera Tuska, zrobiły karierę korzystając z zainteresowania mediów, które nadeszło wraz z objęciem najważniejszych urzędów przez ich ojców. Obie nie wzbraniały się przed nadchodzącą popularnością. Wręcz przeciwnie, Ola i Kasia chętnie pojawiały się w programach dla celebrytów (np. Taniec z Gwiazdami) i na tzw. eventach.

Do tej pory córka prezydenta Dudy nie dołączyła do wspomnianych wyżej kobiet i wszystko wskazuje na to, że tak się nie stanie, nad czym ubolewają media zajmujące się życiem celebrytów. Kinga Duda była dla nich idealnych celem. Problem polega na tym, że z kolei jej celem nie jest blask fleszy i rozgłos.

Media mimo wszystko próbują zrobić z Kingi celebrytkę. Dziennikarze na tyle pragną, by Kinga dała się porwać sławie, że wbrew jej woli, nagłaśniają jej sprawy miłosne czy to, że… źle zaparkowała samochód lub udała się z kotem do weterynarza. Nie chcą dać jej nawet minimum prywatności, co irytuje najbliższe otoczenie córki prezydenta. W Warszawie paparazzi są dla niej koszmarem, bowiem kryją się na każdym kroku. Liczą, że w końcu uda się złamać córkę prezydenta i powiększyć spektrum gorących tematów.

Kinga Duda studiuje obecnie prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim, co również może nie być dla niej łatwe w związku ze sporem wokół Trybunału Konstytucyjnego. Działania prezydenta Dudy otwarcie potępiła Rada Wydziału UJ, a całe środowisko zostało mocno podzielone. Tabloidy po cichu liczą na to, że Kinga zrezygnuje z kariery prawniczej na rzecz korzystania z dobrobytu i sławy, jaką daje nazwisko prezydenta RP.

źródło: wprost.pl

Zobacz również