Od kiedy Marta Kaczyńska rozstała się z byłym już mężem, media wielokrotnie przypisywały jej romanse z różnymi partnerami. Kobieta nie potwierdzała jednak zazwyczaj tych doniesień ani nie odnosiła się do nich w bezpośredni sposób. Nawet kiedy jej obecny partner został oskarżony przez media o zdradę, Kaczyńska na swój sposób przemilczała kontrowersyjne doniesienia.

Spekulacje na temat rzekomego romansu chłopaka prawniczki rozpoczęły się, kiedy fotoreporterzy przyłapali go na plaży w objęciach innej kobiety. Para śmiała się, wspólnie piła alkohol oraz okazywała sobie czułości. Do Kaczyńskiej natychmiast zaczęły więc spływać słowa otuchy i współczucia.

Kobieta zdaje się jednak kompletnie nie przejmować oskarżeniami mediów. W żaden sposób nie odniosła się więc do nich, publikując za to serię zdjęć z wakacji.

Na każdej z fotografii Kaczyńska pozuje bardzo uśmiechnięta i szczęśliwa. Nie daje powodów do spekulacji, udowadniając mediom, że w jej życiu bardzo dobrze się dzieje, bez względu na to, czy plotki dotyczące romansu jej partnera okażą się prawdziwe.

...

Zobacz również

Fot. Instagram

To dla niej rozwodzi się światowa gwiazda futbolu! Trudno się dziwić