Media milczą! To był teatrzyk, Szydło odeszła bo ma TAJNĄ misję, którą ujawniamy

Media milczą! To był teatrzyk, Szydło odeszła bo ma TAJNĄ misję, którą ujawniamy

Wszystkie media rozpisywały się na temat dymisji premier Beaty Szydło, która ustąpiła miejsca Mateuszowi Morawieckiemu. Według wstępnej teorii, wierna Kaczyńskiemu szefowa rządu została poniżona, ale prawda jest jednak zupełnie inna! 

Dlaczego Beata Szydło została szefową rządu? Pamiętamy jej wielki sukces, gdy wygrała Prawu i Sprawiedliwości dwie kampanie: najpierw do wyborów prezydenckich, a potem parlamentarnych. Nikt nie miał wątpliwości, że to właśnie ona była główną figurą, dzięki której PiS odniósł dwa niespodziewane zwycięstwa. ZOBACZ TAKŻE: Sąsiedzi Szydło szokująco szczerze. Oto co sądzą o jej dymisji

"To był teatrzyk"

Dziennikarz Kuba Wątły zauważa w swoim programie, że w 2015 roku Beata Szydło mogła w pełni poświęcić się prowadzeniu kampanii, co byłoby niemożliwe gdyby musiała piastować stanowisko szefowej rządu. Jako, iż nadchodzą kolejne ważne wybory, Jarosław Kaczyński miał upozorować całe zamieszanie wokół wymuszonej dymisji tylko po to, by Beata Szydło znów mogła poświęcić się prowadzeniu kampanii wyborczej, w czym jest w Prawie i Sprawiedliwości najlepsza. Teoria Wątłego jest jak najbardziej logiczna. Teraz Szydło ma czas by skupić się na walce o sukces PiS-u w wyborach samorządowych i parlamentarnych. Jasnym jest, że nie byłoby to możliwe, gdyby dalej musiała sprawować urząd premiera. ZOBACZ TAKŻE: Sensacyjne ustalenia. Szydło zaraz WRÓCI. „To chwilowa zmiana pozycji i ról”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News