Media: Asystent Jakiego ZNĘCAŁ SIĘ nad słynną polską celebrytką

Media: Asystent Jakiego ZNĘCAŁ SIĘ nad słynną polską celebrytką Źródło: Dariusz Matecki

Czołowi politycy polskiego parlamentu słyną z propagowania wzniosłych idei oraz obietnic dających nadzieje milionom obywateli. Czy ich przeszłość jest równie krystaliczna co wygłaszane przez nich postulaty? Patryk Jaki okazuje się skrywać szokujące kontakty!

Jedna z najbardziej znanych celebrytek, Tamara Gonzalez Perea znana bardziej pod pseudonimem Macademian Girl wyznaje szokującą prawdę. Szafiarka znana ze swojego barwnego stylu ubierania nie zawsze wiodła tak kolorowe życie jak dziś. Nieszablonowy wygląd popularnej blogerki modowej przysporzył kobiecie wielu problemów w czasach dorastania. Nie wszystkim podobała się oryginalność kobiety, przez co była wykluczana przez rówieśników.

ZOBACZ TAKŻE: Patryk Jaki wpadł w FURIĘ. Będą masowe pozwy

- Zaczęło się od traktowania jak powietrze, wykluczania. Byłam jednym dzieckiem nie zapraszanym na klasowe urodziny. Potem przeszło do agresji słownej. Pojawiły się wyzwiska... A skończyło się przemocą fizyczną. Bywały takie dni, że cała klasa czeka na mnie pod szkołą po zajęciach po to tylko, żeby mnie zaatakować, przewrócić, kopnąć. I są to bardzo, bardzo trudne wspomnienia - komentuje Tamara

Co ukrywa Patryk Jaki?

Ciekawym jest, iż jeden z prześladujących blogerkę rówieśników działa dziś według mediów w prawicowej partii. Jak komentuje prześladowana: - A jeden z nich, który wykazywał się największa agresją, przepraszał tak naprawdę z kpiącym uśmiechem na ustach i było widać, że ani on nie czuje skruchy, ani nie wymagają tego jego rodzice. Dzisiaj jest politykiem, działaczem skrajnie prawicowej partii. Trwające dziś kampanie samorządowe to dobra okazja do wyciągania brudów przeszłości potencjalnym konkurentom. O swojej osobie nie omieszkał przypomnieć kandydat na stanowisko prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy - Jan Śpiewak. - Hej, Dariuszu Matecki to Pan prześladował znaną blogerkę? Zrobił Pan o mnie hejterski filmik. Teraz przyjrzymy się Panu. Społeczny (?) asystent Patryka Jakiego ma widać wiele za uszami. Jeśli okaże się, że dostawał za swoje wspieranie Jakiego kasę - mamy mega skandal - napisał na Twitterze, dodając wspólne zdjęcie Mateckiego i Tamary z czasów szkolnych. - wypomina na swoim Twitterze Jan Śpiewak.

ZOBACZ TAKŻE: Nawet prawica go wyśmiewa. Totalna kompromitacja Patryka Jakiego

Wspomniany Matecki mówi o sobie jako o vlogerze, katoliku oraz prawniku. Z Patrykiem Jakim łączy go najprawdopodobniej bliska relacja, ponieważ pomaga mu społecznie nie otrzymując z tego tytułu wynagrodzenia. Matecki w wolnych chwilach angażuje się w działania skrajnie prawicowe, poprzez min. prowadzenie fanpage "Prawicowy Internet". Za wzory do naśladowania wymienia takie postacie jak Zbigniew Ziobro, Antoni Macierewicz a nawet kontrowersyjny polityk Rafał Ziemkiewicz. Sam pomawiany komentuje, jakoby nie miał nic wspólnego z doniesieniami - Chodziłem z nią do jednej klasy w podstawówce, gimnazjum, liceum. W podstawówce nie mieliśmy wybitnie dobrych relacji, ale z całą pewnością (mając 10 lat) jej nie prześladowałem, gdybym to robił, to chyba nie bawiłaby się u mnie na imprezach przez kolejne 6 lat edukacji? Jak na zdjęciu - wyznaje Matecki

Fot. YouTube/Telewizja wPolsce 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News