Reklama
Media Markt upokorzyło Morawieckiego! Będzie płakał
Reklama

Media Markt upokorzyło Morawieckiego! Będzie płakał

Media Markt boleśnie upokorzyło premiera Mateusza Morawieckiego. Jak sugerują widzowie, sklep w zaskakujący sposób wykorzystał w reklamie jego problemy i chętnie się tym szczycił. Chociaż sprawa wzbudza ogromne emocje, internauci gorzko twierdzą, że dobra reklama jest dźwignią handlu.

Reklama

Media Markt w niespodziewany sposób zażartowało sobie z obecnej sytuacji politycznej. Według opinii publicznej sklep upokorzył Morawieckiego i to w taki sposób, że afera prędko nie ucichnie. Sieć idealnie wykorzystała sytuację i zachęciła klientów, aby przyszli do nich i wydali swoje pieniądze. Sprawdźcie, o co chodzi. W ostatnim czasie głośno jest w mediach o aferze związanej z Komisją Nadzoru Finansowego. Jeden z państwowych funkcjonariuszy Marek Chrzanowski złożył bowiem ofertę korupcyjną biznesmenowi Leszkowi Czarneckiemu. Cała sprawa wyszła na jaw i teraz rząd ma poważne kłopoty, gdyż za KNF stoi również sam Mateusz Morawiecki, pełniący funkcje premiera. Niedawno światło dzienne ujrzały nagrania, które dotyczą rozmowy Chrzanowskiego z Czarneckim. Nawet maszyna, która miała zagłuszać mikrofony i uniemożliwić nagrywanie zawiodła, a treść nagrania trafiła do mediów, które je upubliczniły. Jak to się stało?

Odpowiedź jest prosta. Dyktafon. To podstawowe narzędzie do nagrywania, używają go dziennikarze w połączeniu z mikrofonem. Taką funkcję posiada teraz każdy telefon, więc łatwo jest cokolwiek i kogokolwiek nagrać. Sklep z elektroniką postanowił to perfidnie wykorzystać.

Reklama

Media Markt upokorzyło Morawieckiego

Sieć sklepów Media Markt momentalnie zareagowała na zapotrzebowanie rynku i zrobiła reklamę, która uderza w Morawieckiego i aferę KNF. Możemy zobaczyć w niej przecenione dyktafony z podpisem "Nagraj na bank". Reklama jest również nagrana, a znane nam postaci prowadzą w niej śmieszny dialog dotyczący sprzedaży sprzętu.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W reklamie widzimy komiksowe postaci Tytusa i Atomka. Pierwszy mówi o nagrywaniu za "40 milionów bananów". Potem do konfrontacji staje szumidło z dyktafonem. Oczywiście drugi z nich musiał wygrać tę walkę. Wtedy Tytus odpowiada więc, że dyktafon "nagrał na bank". Prezentuje również jeden z najtańszych sprzętów dostępnych w ich ofercie. Internauci chwalą sklep Media Markt za wykorzystanie motywu afery w reklamie. Piszą, że to świetny pomysł i na pewno podskoczy im sprzedaż. Świetnie wyczuli temat i momentalnie zareagowali na potrzebę rynku. Upokorzyli tym jednak Morawieckiego i pokazali, iż cała afera jest nie tylko śmiesznie-gorzka, ale i upokarzająca dla polskich polityków. media markt Screen Facebook

Reklama


ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agatę Dudę czeka lincz. Jej najbliższa współpracownica ujawnia
  2. Donald Tusk przesadził? Polacy są na niego źli!
  3. Kaczyński stracił kontrolę. Działacze w rozpaczy, wrogowie świętują
  4. Znaki zodiaku, które stworzą długi i szczęśliwy związek. Prawdziwi szczęściarze!
  5. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?