Media: Macierewicz tworzy własną partię! Nie uwierzycie z kim

Media: Macierewicz tworzy własną partię! Nie uwierzycie z kim

Choć ostatnio Macierewicz wyraźnie wypadł z łask prezesa Jarosława Kaczyńskiego i nie jest już ministrem obrony narodowej to nie poddaje się politycznie. Tworzy własną partię! Nie uwierzycie, kto będzie do niej należał.

Antoni Macierewicz jest z całą pewnością bardzo barwną osobą na polskiej scenie politycznej. Chociaż nie możemy już obserwować jego poczynań na stanowisku ministra obrony narodowej to teraz ponownie będzie ciekawie. Macierewicz bowiem... tworzy własną partię! Mówi o tym całe Prawo i Sprawiedliwość. W organizacji nowej politycznej formacji ma mu pomagać Bartłomiej Misiewicz, który jest ostatnio szczególnie aktywny w mediach. Czyżby dlatego, że chce zareklamować swoją twarzą nową partię?

Macierewicz zakłada własną partię?

Co prawda były rzecznik Macierewicza zapewnia, że widuje się on z Misiewiczem sporadycznie, ale wygląda na to, że jest zupełnie inaczej. To, nad czym pracują Macierewicz z Misiewiczem aktualnie owiane jest aurą tajemnicy. Czy zrobią rewolucję w polskim Sejmie? Ostatnio Bartłomiej Misiewicz spędził niemal cały wieczór na parkingu pod siedzibą Telewizji Republika. Choć ponoć tam pracuje (nikt z pracowników nigdy go tam nie spotkał), nie wszedł do środka aż do chwili, gdy audycji w tej stacji nie skończył Macierewicz. Wówczas spotkali się w holu i rozmawiali około kwadransa, gorączkowo gestykulując. Wygląda na to, że wciąż mają wiele do omówienia.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wielkanoc 2018: UWAGA! Sklepy zostaną zamknięte WCZEŚNIEJ
  2. Marek Piekarczyk był żyjącą legendą. Smutne informacje dla fanów polskiej muzyki
  3. To dlatego milczała. Pierwsza dama się wyprowadza, chce rozwodu
Źródło: fakt.pl Następny artykuł