Media dobiły Kozidrak. Przyłapano jej b. męża

Media dobiły Kozidrak. Przyłapano jej b. męża Źródło: fot. youtube.com/Plejada

Beata Kozidrak przeżywa obecnie dramat związany ze śmiercią jej brata. Samopoczucia gwiazdy nie poprawia jej były mąż, który wcale za nią nie tęskni. Paparazzi przyłapali go z kochanką na wakacjach.

Po 37 latach wspólnego życia Beata Kozidrak i Andrzej Pietras, artyści i założyciele zespołu Bajm rozwiedli się ze sobą. Zespół nadal jednak funkcjonuje, choć relacje jego członków nie są tak dobre, jak kilka dekad temu. Innym konfliktem, który trawił grupę, był ten między wokalistką i jej bratem Jarosławem, który zmarł 12 czerwca tego roku. Jak się niedawno okazało, zanim odszedł, planował reformę zespołu i wykluczenie z niego siostry. Pracował nad tym z Pietrasem, menadżerem Bajmu, który z oczywistych powodów żywi urazę do byłej żony. Tajemnicę tę zdradził syn Jarosława, Marcin.

Beata Kozidrak dobita przez media

Legenda polskiej estrady była do swojego męża bardzo przywiązana, a decyzja o rozwodzie była dla niej naprawdę trudna. W procesie nie pomagało ogromne zainteresowanie mediów, które skrupulatnie śledziło wszelkie doniesienia o rozstaniu. - Ostatnie dwa lata były dla mnie zdecydowanie ostre, wiele w moim życiu się zmieniło. Ale nie żałuję. Najciężej było w momencie mojej sprawy rozwodowej. Temat rzeczywiście był mocno obecny w mediach, a do tego w tym czasie wyszła moja płyta. Pojawiły się zarzuty, że to ma jakiś związek z tym rozstaniem, że w ten sposób promuję swoją muzykę, a to kompletna bzdura. Po prostu tak się ułożyło moje życie. Musieliśmy przez to z moim byłym mężem przejść. A ponieważ i ja, i on jesteśmy osobami publicznymi, na nasz temat publikowało się wiele koszmarnych wymysłów. Zwłaszcza o Andrzeju - mówiła w 2017 roku Kozidrak. Andrzej Pietras, choć w wywiadach zarzekał się, że nie utrzymuje z nikim intymnych relacji, dał się przyłapać na wakacjach nad morzem z kochanką. Natychmiast pojawiły się spekulacje o zazdrości Kozidrak i jej tęsknocie za dawnym partnerem. Jeśli doniesienia te są uzasadnione, śmiało można stwierdzić, że artystka przeżywa obecnie prawdziwe piekło. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Marta Kaczyńska na dzikiej imprezie! Po sieci krąży szokujące zdjęcie
  2. Rusin będzie wściekła! Hanna Lis znowu próbuje zamieszać w jej rodzinie
  3. Kurdej-Szatan czerwona od furii! Wybuchła i zmieszała ich z błotem
źródło: pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News