Mecz Polska Włochy. Gdzie oglądać w sieci za darmo?

Mecz Polska Włochy. Gdzie oglądać w sieci za darmo? Źródło: wikimedia commons

Polska Włochy - ten mecz będzie dla naszej reprezentacji kolejną szansą na odniesienie pierwszego zwycięstwa w premierowej edycji Ligii Narodów UEFA. Do tej pory uzbieraliśmy zaledwie jeden punkt, co stawia nas w bardzo nieciekawym położeniu. Gdzie mecz będzie można obejrzeć za darmo?

Polska Włochy - ten mecz zapowiada się doprawdy emocjonująco. Obydwie reprezentacje są żądne sukcesów i chcą odkupić serca kibiców utracone po ostatnich niepowodzeniach. Nasza kadra na pewno potrzebuje dużego wsparcia, ponieważ jej gra za kadencji Jerzego Brzęczka pozostawia wiele do życzenia.

Polska Włochy. Gdzie oglądać mecz?

Dzisiejsze spotkanie będzie szansą na zdobycie pierwszych trzech punktów w Lidze Narodów. Do tej pory reprezentacja Polski nie dawała kibicom wielu powodów do radości. Na inaugurację rozgrywek zremisowaliśmy właśnie z Włochami, a później ponieśliśmy dotkliwą porażkę z Portugalią. Takie wyniki stawiają pod znakiem zapytania naszą dalszą przyszłość w Lidze A. Jeśli drużyna Brzęczka przegra z Włochami to bardzo prawdopodobny będzie jej spadek do niższej dywizji. Co więcej, trener ma wiele do udowodnienia nie tylko kibicom, ale i działaczom. Dostał on wielki kredyt zaufania przed rozpoczęciem pracy, którego do tej pory nie zaczął nawet spłacać. Reprezentacja Polski wydaje się być zupełnie rozbita od czasów Mistrzostw Świata w Rosji. Zawodnicy podkreślają, że to właśnie w takich momentach najbardziej liczy się doping ze strony kibiców. Gdzie w takim razie można zobaczyć dzisiejszy mecz?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Mecz Polska Włochy będzie oczywiście transmitowany w telewizji. Prawa do wyświetlania meczów reprezentacji dzielą między sobą Telewizja Polska i Polsat. Dla tych, którzy nie mają dostępu do telewizji przygotowano również transmisje internetowe, które nie wymagają żadnych opłat.

Mecz Polska Włochy za darmo w internecie

Dzisiejsze poczynania naszej reprezentacji będzie można śledzić oczywiście w platformach cyfrowych Telewizji Polskiej. Transmisja będzie dostępna zarówno poprzez oficjalną stronę kanału TVP Sport, www.sport.tvp.pl, jak i w aplikacji mobilnej działającej na Androidzie oraz iOS. Telewizję Polską można również za darmo oglądać na platformach zewnętrznych. Największą i najpewniejszą z nich jest WP Pilot. Niezależnie od wybranego źródła mecz rozpocznie się o godzinie 20:45. Obecnie potwierdzono już wyjściowy skład polskiej kadry. Polacy rozpocznę grę w zestawieniu: Wojciech Szczęsny, Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Jan Bednarek, Arkadiusz Reca, Damian Szymański, Jacek Góralski, Karol Linetty, Piotr Zieliński, Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Anna Lewandowska szczerze o trudnych początkach. Słowa Roberta ją sparaliżowały 
  2. Miażdżące wyniki badania. Mieszkanie w Warszawie droższe niż w Chicago 
  3. Rzadki okaz pięknego zwierzęcia wystawiony na aukcję… dla myśliwych
  4. Beata Kozidrak dzieci: Wokalistka i projektantka mody
  5. Biedronka ma poważne kłopoty. Opublikowano szokujące zdjęcia 
Następny artykuł