Ewakuacja hali przed meczem Polska-Włochy. Znaleziono winnych zamieszania

Ewakuacja hali przed meczem Polska-Włochy. Znaleziono winnych zamieszania

Mecz Polska-Włochy na siatkarskich mistrzostwach świata rozstrzygnie dalsze losy naszej reprezentacji. Zanim jednak siatkarze wyszli na boisko, hala została ewakuowana. Policja poszukuje jednego człowieka.

Mecz Polska-Włochy, który rozpocznie się o godzinie 21:05, zdecyduje o tym, czy nasza drużyna awansuje do najlepszej czwórki siatkarskich mistrzostw świata we Włoszech i Bułgarii, czy wróci do domu z niczym. Dziś o godzinie 17:00 w tej samej hali podobne starcie czeka Brazylijczyków i Amerykanów.

Mecz Polska-Włochy: hala ewakuowana

Na kilkadziesiąt minut przed meczem ewakuowano jednak obiekt sportowy, na którego boisku zagrają Biało-Czerwoni. O sprawie poinformował za pomocą Twittera dziennikarz Jerzy Mielewski. - Żarty się skończyły. Podszedł do nas policjant pyta, czy widzieliśmy tego człowieka. Pokazuje zdjęcie delikwenta, który pobrał akredytacje firmy produkcyjnej. Hala ewakuowana. Policja szuka podejrzanego - czytamy. Niedługo później policja odnalazła odpowiedzialnych za pozostawienie w hali podejrzanej paczki. Kibice i komentatorzy wrócili do budynku, gdzie rozpoczęły się przygotowania do nadchodzącego meczu.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Senyszyn przykuta do wózka inwalidzkiego! „Mniejsze obrażenia miałabym po zderzeniu z pociągiem”
  2. Szykuje się kolejny ślub w „Rolnik szuka żony”! Aż trudno w to uwierzyć
  3. Uczestniczka Warsaw Shore rozebrała się w CKM-ie!
źródło: radiozet.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News