Nawałka szokuje! Tuż przed meczem podjął decyzję, wszystkich wmurowało

Nawałka szokuje! Tuż przed meczem podjął decyzję, wszystkich wmurowało Źródło:

Już o 20:45 na stadionie śląskim rozpocznie się mecz pomiędzy reprezentacjami Polski i Korei Południowej. Na kilkadziesiąt minut przed spotkaniem poznaliśmy ostateczny skład polskiej drużyny. Adam Nawałka tuż przed rozpoczęciem meczu zszokował wszystkich swoją decyzją, nikt się tego nie spodziewał! 

Wykluczeni wracają na boisko

Wbrew wcześniejszym przepuszczeniom na boisku od pierwszej minuty spotkania pojawią się chorujący w ostatnich dniach i zmagający się z wirusami Michał Pazdan i Maciej Rybus. Szczęścia nie miał jednak Sławomir Peszko, który dalej zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, również spowodowanymi przez wirusy. Wcześniej reprezentacyjne zgrupowanie opuścili Bartosz Bereszyński i Karol Linetty, którzy jak trójka wyżej zmagają się z problemami zdrowotnymi. Z kolei Dawid Kownacki musiał udać się na mecz kadry do lat 21 z Litwą.

Adam Nawałka podjął decyzję

Jednak to co zszokowało wszystkich to decyzja Nawałki tuż przed rozpoczęciem dzisiejszego meczu, w starciu z Koreą Południową zadebiutuje zawodnik pochodzący z Ukrainy - Taras Romanczuk, którego w podstawowym składzie nikt się nie spodziewał. Jak jednak widać, Adam Nawałka ma ogromne nadzieje w ukraińskim zawodniku o polskim pochodzeniu.

Mecz Polska Korea skład

Mecz Polska Korea skład: Wojciech Szczęsny, Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk, Taras Romanczuk, Krzysztof Mączyński, Maciej Rybus, Kamil Grosicki, Piotr Zieliński oraz Robert Lewandowski. Mecz towarzyski z Koreą Południową na stadionie śląskim w Chorzowie rozpocznie się punktualnie o 20:45. Polscy piłkarze będą musieli dzisiaj zmyć z siebie wstyd jakiego najedli się w starciu z reprezentacją Nigerii, która pokonała Polskę 0:1. ZOBACZ TAKŻE  Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu