Mecz Polska Austria - gdzie obejrzeć za darmo?

Mecz Polska Austria - gdzie obejrzeć za darmo? Źródło: Wikipedia.org

Mecz Polska Austria odbędzie się już dziś o 20:45 w Wiedniu. Polacy mierzą się z reprezentacją kraju gospodarzy Euro 2008 w starciu o grę na Euro 2020. Gdzie będzie można obejrzeć to spotkanie?

Mecz Polska Austria będzie miał szczególne znaczenie dla fanów reprezentacji Polski. Nasi piłkarze zmierzą się z prawdopodobnie najsilniejszym spośród naszych przeciwników w walce o awans na mistrzostwa Europy w 2020 roku. Mecz będzie transmitowany w polskiej telewizji, gdzie z pewnością oglądać go będą miliony Polaków. 

Mecz Polska Austria 2019

Już niebawem doczekamy się pierwszego gwizdka sędziego i mecz Polska Austria rozpocznie się. Zdaniem wielu ekspertów delikatnym faworytem spotkania są reprezentanci Polski prowadzeni przez Jerzego Brzęczka. Polska jest uznawana za najsilniejszą spośród drużyn w naszej grupie, dlatego wiele osób typuje, że to nasza drużyna zwycięży dziś w Wiedniu.

Gdzie mecz Polska Austria?

Spotkanie z reprezentacją Austrii odbędzie się na stadionie w Wiedniu. Polacy będą mieli okazję zmierzyć się ze swoimi rywalami na słynnym stadionie imienia Ernsta Happela. Nie jest to obiekt, który dobrze kojarzy się naszym piłkarzom. To właśnie tam doszło do pamiętnego remisu z Austrią podczas Euro 2008, kiedy sędzia Howard Webb podyktował rzut karny dla gospodarzy w końcówce spotkania.

Mecz Polska Austria godzina

Spotkanie rozpocznie się już dziś o godzinie 20.45. Wiele osób nie mogło doczekać się pierwszego gwizdka arbitra. Najczęściej pojawiają się głosy, że dziś obejrzymy mecz, który zadecyduje o dalszych losach zespołów w naszej grupie.

Kiedy mecz Polska Austria 2019 

Rewanżowy mecz z reprezentacją Austrii odbędzie się dopiero 9 września w Warszawie. Wówczas jednak będziemy wiedzieć znacznie więcej o dyspozycji naszych dzisiejszych rywali, którzy uznawani są za dobrą drużynę.

Mecz Polska Austria TV

Spotkanie będzie można oglądać w TVP oraz w Polsacie Sport. Na antenie telewizji publicznej zagości Jacek Laskowski, który po raz kolejny skomentuje spotkanie naszej drużyny, a Polsacie usłyszymy duet Mateusz Borek - Artur Wichniarek. Były napastnik reprezentacji Polski zastąpi przed mikrofonem Tomasza Hajtę, do którego władze stacji straciły już cierpliwość. Jego liczne wpadki powodowały negatywne komentarze fanów, dlatego zmiana nie dziwi w żaden sposób kibiców naszej drużyny.

źródło: Onet

Następny artykuł